Altcoin HaberleriHaberler

Balinalar Bu Altcoine Hücum Ediyor! Bir Haftada Yüzde 25 Arttı

Santiment verilerine göre, yatırımcılar ve balinalar 70.000 token biriktirirken bu altcoinin fiyatı %26 arttı.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto analitik firması Santiment tarafından verilen istatistiklere göre, merkezi olmayan finans sistemi Aave (AAVE), yatırımcılar ve balinalar 70.000 token biriktirirken %26 arttı.

Balinalar Bu Altcoin’i Biriktiriyor

Kripto analitik firması Santiment’e göre, balinalar ve yatırımcılar bu kripto para birimini iki aydır alıyor ve bu süre zarfında 10.7 milyon dolar değerinde 70.000 AAVE biriktirdi.

AAVE’nin fiyat hareketi, aşağı yönlü piyasanın olumsuz koşullarına rağmen yakın zamanda ralli yapan Luna ve Rune gibi dijital varlıklarla çok benzer.

Santiment verilerine göre, 152.000 dolardan 1.52 milyon dolara kadar olan adreslerin birikmesi, artışın ana itici gücü oldu.

Son iki ayda bahsi geçen adresler 10.7 milyon AAVE toplayarak özel yatırımcı talebinin arttığını gösteriyor.

Yüzde 26 Fiyat Artışı

Popüler altcoin Aave’nin (AAVE) fiyatı, balinaların ve yatırımcıların ona akın etmesi sonucu arttı. Öyle ki popüler altcoin, geçtiğimiz hafta %26 kazançla güçlü bir hafta geçirdi.

Aave Fiyat Grafiği 768X480 1

CoinMarketCap verilerine göre, Aave (AAVE) yazı yazılırken son 24 saatte yüzde 7,03 artışla 153 dolardan işlem görüyor.

AAVE Teknik Analiz

AAVE fiyatı 50 günlük hareketli ortalamayı kırdığı için, Göreceli Güç Endeksi ve Üstel Hareketli Ortalama gibi çoklu teknik göstergelere göre, varlık şu anda bir trend kayması sürecinde.

Genellikle varlığın mevcut durumunu yansıtan RSI’ye gelince, 50 değerinin üzerinde “yükseliş” bölgesinde hareket ediyor. Ancak 60’a yaklaşırken, gösterge henüz “aşırı alım” bölgesinden uzakta duruyor.

Eskiden ETHLend olarak bilinen Aave, kullanıcıların kripto para birimleri ödünç vermelerine ve ödünç almalarına olanak tanırken aynı zamanda likidite havuzlarına yatırım yaparak gelir elde etmelerini sağlayan bir platformdur. Ticaret çiftlerine ve takaslara likidite sağlamak için kullanıcılar ödüllendirilir.

Daha fazla kullanıcı fonlarını likidite havuzu ve stake etme gibi daha istikrarlı seçeneklere yeniden dağıttıkça, platformun popülaritesi DeFi endüstrisinin patlayıcı büyümesinden sonra arttı.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.