Altcoin HaberleriHaberler

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, UFO Arayışına Çıktı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kendisi gibi UFO‘ları arayan bir keşif ekibiyle birlikte geziyor. Bu keşif ekibi, tanımlanamayan cisimleri bulmak için dünyanın dört bir yanındaki gizemli yerlere gidiyor. Charles Hoskinson, yaptığı açıklamada, “UFO’lar hakkında çok meraklıyım ve onları araştırmaya karar verdim. Bu gezilerimizde, UFO’ların gerçekliğini kanıtlayabilecek bir şeyler bulmayı umuyoruz.” dedi.

Kripto para piyasası son zamanlarda çalkantılı bir dönem geçiriyor. Ancak BlackRock’ın hamlesi bir miktar rahatlama sağladı. SEC tarafından açılan menkul kıymet davaları ise piyasada hala etkisini sürdürüyor. Bu davaların Cardano ve Solana gibi projeleri de kapsaması ise dikkat çekici bir durum.

Cardano’nun kurucusu, piyasanın kötü havasından sıkıldığı için bir gezintiye çıktı. Kendisine Pasifik Okyanusu civarındaki uzay cisimlerini aramak için bir keşif ekibi katıldı. Bu arayışında, keşif ekibiyle birlikte oldukça zorlu bir maceraya atıldılar.

Cardano Kurucusu UFO Arıyor!

Kripto endüstrisi, son zamanlarda pek çok zorluğa sahne olmuştur. Ancak Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, kendini tamamen farklı bir alana yönlendirmeye karar verdi. Hoskinson, şimdilerde gözlerini gökyüzüne dikerek, tanımlanamayan gök cisimlerini (UFO) araştırmaya başladı.

Hoskinson, Pasifik Okyanusu’nun Papua Yeni Gine kıyılarında, keşif görevine devam ediyor. Kendisi, uzaydan düşen ve içeriği bilinmeyen cisimler üzerinde yoğunlaşarak araştırmalarını sürdürüyor. Bu arama görevi, Hoskinson’un daha önce 1,5 milyon dolar bağışladığı Galileo Projesi’ne ait olduğu bilgisi de mevcut.

Hoskinson Twitter’da paylaştığı bir gönderide, bir keşif ekibinde yer aldığını ve garip tel parçaları bulduklarını açıkladı. Hoskinson, parçaların bir kazadan kalmış olabileceğini belirtti. Cardano‘nun kurucusu, aşılması gereken pek çok zorluğun olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.