Celsius CEO’su Alex Mashinsky’den Ethereum Açıklaması!

2 dk


Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 
Celsius Ceo'Su Alex Mashinsky'Den Ethereum Açıklaması!
Celsius Ceo’Su Alex Mashinsky’Den Ethereum Açıklaması!

Londra merkezli mobil cüzdan uygulaması olan Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky; Ethereum’un, Bitcoin’i tutulan ABD doları cinsinden geçmeye başladığını öne sürdü.

Alex Mashinsky yaptığı açıklamada piyasa değeri göz önüne alındığında en değerli Kripto para olan Bitcoin’in, kripto para piyasasındaki üstün hakimiyetini Ethereum’a kaybetmeye başladığını belirtti.

Pazartesi günü Kitco News’e konuşan Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Ethereum’un dünyanın en değerli kripto para birimi olarak Bitcoin’i geçeceği tahminlerinin, şuan gerçekleştiğini savundu.

Mashinsky, Celcius’ta bu durumun gerçekleştiğini şu sözlerle açıkladı: “17 milyar dolar mevduat veya müşteri kripto paralarını yönetiyoruz ve şuan gördüğümüz  dolar cinsinden elde tutulan bir numaralı kripto para Ethereum” dedi.

Açıkamanın devamında Ethereum’un 2023 yılında piyasa değeri olarak Bitcoin’i (BTC) geride bırakacağı tahmininde bulundu.

 

Mashinsky, “Geçiş zaten oldu. Ethereum, Celsius Network’da toplam varlık olarak Bitcoin’i dolar bazında çoktan geçtiğini ve Bu daha geniş pazarda da gerçekleşeceğini göreceğiz.” Dedi.

 

Başarılı CEO’ya göre Bitcoin ve Ethereum’un temel kullanımları arasında fark olduğunu; Bitcoin’in öncelikli kullanımı değer deposu iken, Ethereum’un birincil kullanım durumu verim alma çiftçiliğidir. Bu verim Ethereum’un ödüller karşılığında kripto parayı Stake etme ve kilitleme uygulamasıdır. Daha geniş bir kullanıcı tabanına sahip bir uygulama olan Ethereum’un zamanla Bitcoin’i geçeceğini savundu. Bitcoin’in de geniş bir tabana hitap ettiğini söyleyen Mashinsky; liderlik yarışının iki kripto para birimi arasında gerçekleşeceğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ethereum Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

2018 yılında başlayan Celsius Ağı, merkeziyetsiz ödünç verme ve alma platformudur. Kripto para kullanıcılarının varlıklarını Celsius mobil cüzdanına aktararak ödül kazanmalarına ve kripto para teminatlarına karşılık dolar veya sabit kripto para ödünç almalarına olanak tanır. Platform, Ethereum ağında çalışan bir ERC-20 jeton olan kendi ‘’CEL’’ jetonunu işletir.

Dünyanın ilk ve en eski kripto para birimi olan Bitcoin, altcoinlere hakim piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimidir. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum ise 2015 yılında piyasaya çıktı ve o tarihten beri Bitcoin’i geçemedi.

Mashinsky; Ethreum’un, piyasa değeri açısından Bitcoin’i geçeceğini savunan tek kişi değil. Geçtiğimiz hafta Galaxy Dijital kurusucu CEO’su Mike Novogratz, Ethereum’un “zamanla en büyük kripto para birimi ”  olacağı tahmininde bulundu.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz


Beğendin mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

Metin Yıldız

0 Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biçim Seçme
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Quiz yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
Liste
Klasik internet listicles
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi