HaberlerEthereum Haberleri

Coinbase’den Kritik Ethereum Merge Uyarısı!

Az önce, ABD'deki en büyük bitcoin borsası tarafından büyük bir duyuru yapıldı. Bu duyuru ayrıca çok önemli kullanıcı uyarıları içeriyor.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Coinbase’den kritik Ethereum Merge uyarısı. Az önce, ABD’deki en büyük bitcoin borsası tarafından büyük bir duyuru yapıldı. Bu mesaj ayrıca çok önemli kullanıcı uyarıları içeriyor. Önümüzdeki günlerde borsanın hazırlandığı önemli bir güncelleme olacak. Bu uyarılar sadece Coinbase kullanıcıları için değil tüm müşteriler için geçerli olacak. Kripto para birimleri kullanıcılarının tümü buna dikkat etmeli.

Coinbase Duyurusu

Bugün, Ethereum için 15 Eylül 2022’de veya civarında Hisse Kanıtı (PoS) bekleniyor. Bu değişiklikle Ethereum daha güvenli, enerji açısından verimli ve yeni ölçeklendirme alternatiflerinin uygulanması için uygun hale gelmeli. Coinbase borsası, yanlış anlaşılmaları gidermek için çok önemli bir bildirim yayınladı.

Coinbase Duyuru

 

Bu süre boyunca varlıklarınızın güvende olacağından ve sizin tarafınızdan yükseltme yapmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm ERC20 token transferleri, Merge işlemi boyunca durdurulacak. Bunu yaparak Coinbase, kullanıcılarını aynı para birimlerinin iki farklı ağda bulunmasından kaynaklanabilecek karışıklıktan korumayı amaçlamaktadır. Binance ve diğer işletmelerin yakında benzer bir şey söylemesi muhtemeldir. ETHW ve olası fork tokenleri ile ilgili değerlendirmelerimiz bugün sık sık güncellendi. Burada, fork token’ın uygulanabilirliği ve diğer konular hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Merge Uyarısı

Ethereum, Goerli genel test ağı toplamasını 10 Ağustos 2022’de tamamladı. 15 Eylül 2022’de Proof-of-Stake’e geçişin tamamlanması bekleniyor. Ethereum ağı, DeFi ve NFT’lerin büyümesinin bir sonucu olarak trafik sıkışıklıkları ve işlem (gas) ücretlerinde düzensiz artışlar yaşadı. PoS, işlem fiyatlarını tek başına düşürmese de, Ethereum’un daha ölçeklenebilir olmasına yardımcı olacak.

Coinbase, tedbir gereği, entegrasyon sırasında yeni Ethereum (ETH) ve ERC-20 token yatırılmasını ve çekilmesini geçici olarak durduracak. Kullanıcıların kusursuz bir Merge süreci beklemesi gerekse de, olası kesinti süresinin tehlikeleri önemlidir. Yatırımcılar ayrıca ETH ve ERC-20 token işlemlerinin askıya alınmasıyla da korunacak. Her şey normale döndüğünde Coinbase, Twitter akışında yeni bir bildirimde bulunacak.

Bu işlem sırasında zarara uğramamak için yatırımcılar transfer, NFT alış/satış ve DeFi işlemlerinden kaçınmayı avantajlı bulabilir. Örneğin, bir hata ETHW ile eşleşmesine neden olursa, PoS ağındaki NFT teklifinizi ETH olarak değiştiremezsiniz. Önümüzdeki günlerde bu sorunların ve daha sofistike akıllı sözleşme saldırı modellerinin hayata geçmesi bekleniyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.