Binance Coin kripto para değeri: $486.88.

Binance Coin piyasa değeri $81.83 B. Şuan ki değeri ise $486.88. Son 24 saat içinde ki kar/zarar oranı 2.05% yukarı. Binance Coin BNB kripto para coin ile alakalı daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Alış - Satış Binance Coin linkine tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indiriminden faydalanın.


Alış-satış Binancecoin
 • Binancecoin
  Binance Coin (BNB)
 • Canlı Fiyat
  $486.88
 • 24s %
  2.05%
 • Piyasa Değeri
  $81.83 B
 • Hacim
  $1.90 B
 • Mevcut Tedarik
  168.14 M BNB
 • Rütbe
  3

Miktarı Girin
Kaynak Birim
Hedef Birim

10 Binance Coin (BNB)
=
4,868.80USD

Chart Loading
Grafik yükleniyor ...
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri
No technical data available for this coin

Binance Coin kripto para değeri: $486.88.

Bu makalemizde sizlere ; Binance coin nedir? Bnb nasıl satın alınır? BNB Madenciliği nasıl yapılır? vb sorularınıza rehber olmaya çalışacağız.

Binance Coin Nedir?

Binance Coin (BNB), Binance şirketi tarafından verilen bir kripto para birimidir ve çıkarıldığı platformda bir değişim aracı olarak kullanılabilir. Şirket, Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi diğer kripto para birimleri karşılığında bu paraları ticaret veya platformlarından çekilmek üzere sunuyor.

Detaylı açıklayacak olursak, Binance Coin (Binance Coin), Binance platformundaki işlemler için ödeme yapmak için kullanılabilecek, eter tabanlı (ERC-20) özel bir sanal para birimidir. Binance tokenleri, ticaret platformundaki ücretleri karşılamak için kullanılır; ana teşvik, Binance'in uzun vadeli üyelik için bir teşvik olarak bir ödül vermesidir. Bir ticaret platformu olarak Binance, Binance eşleştirme adı verilen kendi dahili olarak geliştirilmiş ticaret sistemini kullanır. Bu sistem, tüccarların önceden tanımlanmış fiyat ve limitlerde alım ve satım emirleri vermelerini sağlar, böylece çok sayıda para birimini takip etmesi gerekmeyen günlük kullanıcılar için idealdir.

Madeni para, diğer birçok borsada da işlem görebilir, ancak değeri, yerel platformunda ne kadara mal olduğuna bağlıdır. Bu nedenle, bu dijital para birimiyle daha fazla kar elde etmek için onu binance üzerinde de satın almanız ve ticaret yapmanız gerekir

Binance coin (BNB) nasıl satın alınır?

- Binance, Gate.io, okex vb kripto para sitelerinden bir hesap açın ve şifre, telefon numarası ve e-posta adresi dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi doğrulayın.

-Pasaport veya ehliyet, telefon numarası ve doğrulama için diğer ayrıntılar dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi sağlayarak hesabınızı doğrulayın.

-Başarılı doğrulamadan sonra hesabınıza giriş yapın ve hesabınıza biraz BTC veya ETH yatırın

-BTC veya ETH ile BNB paraları satın alın

Bu borsalardan  Binance Coin (BNB) satın almak için cüzdanınızda Bitcoin veya Ethereum gibi başka kripto para birimleri olması gerekir. Web sitesindeki market bölümüne giderek ne kadar BNB jeton satın almanız gerektiğini kontrol edebilirsiniz. Size her bir döviz çifti için toplam BNB jeton fiyatını gösterecektir.

Binance borsasında Binance Coin (BNB) satın alma süreci zor değil ve satın almayla ilgili ayrıntıları gelecek gelecek makalelerimizde veeceğiz.

Binance (BNB) Madenciliği

BNB madenciliği yapmak için grafik kartları, ASIC'ler veya bulut madenciliği sözleşmeleri gibi madencilik donanımlarına yatırım yapmanız gerekir. Ayrıca, önceden belirlenmiş bir getiri oranına göre madeni paralarınızı otomatik olarak çıkarabilen bir madencilik yazılımı da kurabilirsiniz. BNB madeni para madenciliği, kendi başınıza veya kaynaklarınızı paylaştığınız ve bu katkıyla orantılı ödüller aldığınız bir havuzun parçası olarak yapılabilir.


Binance coin (BNB) güvenli mi?

Binance Coin, son derece popüler bir jetondur ve piyasa değerine göre en iyi 10 jetondan biridir, bu da onu var olan en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri yapar.
BNB'nin değeri işlem hacmine bağlıdır, bu da zaman zaman oldukça değişken olabileceği anlamına gelir. Gelecekte her zaman değer kaybetme şansı vardır, ancak bu noktada hala birçok para birimlerinden daha güvenlidir. kullanıcıların neden BNB ile işlem yapmak istedikleri açıktır, çok fazla işlem hacmi ve likiditesi vardır, bu da varlıklarınızı fazla sorun yaşamadan likidite edebileceğiniz anlamına gelir.

Binance Coin neden alınmalı?

Binance Coin, Binance borsasında likidite yaratmak için bir ticaret çifti veya bir menkul kıymet olarak kullanılır. Kullanıcılar, paralarını hesaplarına yatıran para sahiplerine dağıtılan BNB kullanarak ücret öderler.

Bu coini kullanmanın faydaları, daha kolay işlem yapılabilmesi ve yatırımcıları hesaplarına para yatırırken veya para çekerken tahakkuk eden işlem ücretlerinden kurtarmasıdır.

Binance Coin, Binance platformunda bir dizi kullanıma sahiptir ve bu madeni para kullanıldığında %50 oranında azaltılan alım satım ücretlerini ödemenin bir yolu olarak kullanılabilir.

Binance coin (BNB) avantajları nelerdir?

BNB belirteci, kullanıcılara düşük ücretlere erişmenin yanı sıra platformu herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanma olanağı sağlar.

BNB kullanmanın diğer faydalarından bazıları şunlardır:

1) İşlem ücreti indirimleri: İşlem ücretlerini BNB ile ödeyen kullanıcılar işlem ücretlerinde %50 indirim alırlar.

2) Token takas hizmeti: Token takas hizmetimizle (örn., KuCoin) uyumlu bir borsada belirli jetonlarınız varsa, bu jetonları 1'e 1 oranında BNB ile doğrudan takas etmek için jeton takas hizmetimizi kullanabileceksiniz.

Binance Coin (BNB) yakma işlemi nedir?

Bir bnb yakma işlemi, madeni paranın değerini artırmak için madeni paranın yakılması işlemidir. İşlem, onları yok ederek veya erişilemeyen bir cüzdan adresine göndererek dolaşımdaki toplam madeni para miktarının azaltılmasını içerir. Yakma, kıtlığı artırmaya ve dolayısıyla değerlerini artırmaya yardımcı olmanın bir yolu olarak kullanılır.


Binance coin (BNB) dezavantajları nelerdir?

BNB olarak da bilinen Binance madeni para, Binance borsasındaki diğer madeni paralarla ticaret çiftleri için alınıp satılabilen bir kripto para birimidir.

Binance madeni paranın dezavantajları şunları içerir:

- Fiyatlandırma ve işlem geçmişlerinde şeffaflık eksikliği

- Likidite eksikliği var. BNB tokenleri yalnızca Binance borsasında işlem görebilir.

- Belirtecin kullanışlılığı platformla sınırlıdır. Bu, bir kullanıcı platformun dışında bir şey satın almak isterse, bu satın alma işlemini gerçekleştirmek için başka bir kripto para birimi veya fiat para birimi bulması gerektiği anlamına gelir.

- Deflasyonist bir varlık değildir, yani deflasyonist varlıklar olan Bitcoin ve diğer benzer kripto para birimlerinin aksine, zaman içinde değeri düşecek şekilde tasarlanmamıştır.

- Piyasada likidite eksikliği.

Binance coin (BNB) yorumları için sitemize üye olup diğer kullanıcılar ve analistlerin yorumlarını değerlendireilirsiniz.

Biçim Seçme
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Quiz yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
Liste
Klasik internet listicles
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi