Shiba Inu kripto para değeri: $0.00002800.

Shiba Inu piyasa değeri $14.14 B. Şuan ki değeri ise $0.00002800. Son 24 saat içinde ki kar/zarar oranı 2.24% yukarı. Shiba Inu SHIB kripto para coin ile alakalı daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Alış - Satış Shiba Inu linkine tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indiriminden faydalanın.


Alış-satış Shiba Inu
 • Shiba-Inu
  Shiba Inu (SHIB)
 • Canlı Fiyat
  $0.00002800
 • 24s %
  2.24%
 • Piyasa Değeri
  $14.14 B
 • Hacim
  $2.54 B
 • Mevcut Tedarik
  497,730.97 B SHIB
 • Rütbe
  12

  Miktarı Girin
  Kaynak Birim
  Hedef Birim

  10 Shiba Inu (SHIB)
  =
  0.000280USD

  Chart Loading
  Grafik yükleniyor ...
  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri
  No technical data available for this coin

  Shiba Inu kripto para değeri: $0.00002800.

  Bu makalemizde son zamanların yükselişe geçmiş popüler tokenı olan Shiba coini ele alacağız. Makalemizde  Shiba Inu coin Nedir? Shiba token kullanım amacı Shiba Coin Geleceği vb konulara rehber olacağız.

  Shiba Inu coin Nedir?

  Shiba Inu coin, Shiba Inu cinsi köpeklerin kripto para birimidir.

  Shiba coin, Shiba Inu köpek ırkının çevrimiçi sosyal medya platformu Shibabit'te kullanılan bir kripto para birimidir. Fiyat para birimi ile satın alınabilir ve sosyal medyada Shiba Inu hakkında içerik yayınlayan üyeleri ödüllendirmek için tasarlanmıştır.

  Shibabit, kripto para topluluğuna daha fazla insan getirmek ve Shiba Inu'nun görünürlüğünü artırmak için, üyelerin Shibabit platformunda ürün satın almaları için oyun içi para birimi olarak kullanılacak bir shiba jetonu yarattı.

  Bu projenin amacı, yeni kullanıcıları platformda aktif oldukları sırada ödüllendirerek kripto para birimlerine kazandırmaktır.

  Shiba coin, Japon şirketi "Shiba Inu" tarafından geliştirilen ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.

  Para biriminin amacı, Japonya'daki Shiba Inu köpeklerinin sahiplerine çok fazla para harcamadan köpeklerini eğitmelerine yardımcı olmaktır. Madeni paraları kullanmak için, sahipleri köpeklerini belirli bir komutla eğitmek zorunda kalacaklar ve ardından eğitmenin cüzdanından bir ödül alacaklar.

  Shiba coin, yeni bir dijital para birimi oluşturmaya çalışan yeni bir projedir. Japonya'da ödemeleri daha basit ve daha ucuz hale getirmeyi amaçlayan Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.

  Shiba jetonu, Shiba proje platformundaki işlemler için kullanılacak olan yardımcı program jetonudur.

  Shiba token kullanım amacı

  Token satışından elde edilen fonlar Token Dağıtımı için kullanılacaktır; İş Geliştirme; Finansman Projesi Geliştirme; Pazarlama Kampanyaları; Başlangıç maliyeti

  Shiba Inu Coin kimin?

  2017 sonbaharında Shiba Inu Coin, Mike Nickels tarafından kuruldu. Girişimci ve mobil uygulama geliştiricisidir. Shiba Inu Coin'in kurucusu Çin'in Şanghay kentindedir.

  Şirket, kullanıcıların ilginç buldukları çeşitli etkinliklere katılarak para kazanmalarını sağlayacak bir mobil uygulama geliştirmeye başladı. Aralık 2017'de şirket ilk beta ürününü piyasaya sürdü ve takip eden aylarda oyun oynama ve diğer kullanıcılarla ticaret yapma gibi yeni özellikler de dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme yayınladı.

  Shiba Coin Geleceği

  Shiba madeni paraları, Japonya'da kullanılmak üzere tasarlanmış yeni bir kripto para birimidir. Ethereum ağında piyasaya sürülecekler ve belirteçlerin tasarımı Japon Shiba Inu köpeğine dayanıyor. Shiba projesinin temel amacı, platforma entegre edilecek ödeme çözümleri, oyunlar, sosyal medya, müzik ve diğer özellikleri sunacak bir platform sağlamaktır.

  Shiba coinlerinin geleceği belirsiz ancak kullanıcı için çok iyi bir yatırım olabilir. Kripto para birimleri değişken ve risklidir ve birçok insan onlar yüzünden para kaybetti. Bu nedenle, yalnızca içine koyduğunuz miktarı kaybetmeyi göze alabiliyorsanız yatırım yapın.
  Shiba Inu madeni parası birkaç yıldır piyasada, ancak son zamanlarda popülaritesi artıyor. Geçen yıl madeni paranın değeri arttı ve birçok insanın bu kripto para birimine nasıl yatırım yapabileceklerini düşünmesine neden oldu.

  Shiba Inu'nun zamanla değerini koruyup korumayacağını veya tüm değerini kaybedip kaybetmeyeceğini belirlemek zor. Bu kadar uzun süre hayatta kalan çok fazla para yok ve daha fazla insan bunun farkına vardıkça hala büyüme potansiyeli var. Shiba Inu, düşük riski ve yüksek potansiyel getirisi nedeniyle bir yatırım seçeneği olarak kabul gördü ve birçok yatırımcı için cazip bir seçenek haline geldi.

  Shiba Coin hangi borsalarda var?

  Shiba Coin şu anda aşağıdaki borsalarda işlem görmektedir:

  Binance

  Kucoin

  Gate.io

  Okex

  Shiba Inu coin Avantajları nelerdir?
  Shiba Inu coin, çoğunlukla köpek seven topluluk tarafından kabul edilen yeni bir kripto para birimidir.

  Shiba Inu coin’in avantajları, şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilmesi; bu öğeler evcil hayvan bakımı, oyuncaklar, yiyecekler vb. Ayrıca bir borsada işlem görebilir veya Bitcoin gibi diğer kripto para birimlerini satın almak için kullanılabilir.

  Bu nedenle, Shiba Inus sahiplerinin evcil hayvanlarını sahip olabilecekleri diğer tüm dijital cihazlarla ilişkilendirmeleri için uygun bir yoldur.

  Shiba Inu coin  (shib token) kaç dolar?

  Genel olarak, bir Shiba Inu coin değerinin ne kadar olması gerektiğine dair belirlenmiş net bir fiyatı yoktur. Her gün kaç jeton alınıp satıldığına bağlı olarak değişir. Aynı şekilde, piyasanın taşıyacağı değer için de belirlenmiş bir değer yoktur; diğer kripto para birimlerinden gelen arz ve talebin yanı sıra piyasa talebi ile dalgalanır. Shiba Inu coin 1 Haziran 2021 tarihinde
  $0.000009679, 0.00000001 BTC,  0.00000001 ETH Türk lirası karşılığıyla ₺0.00008366 TL tutarındadır.

  Shiba coin (shib token) Yorum,grafik ve analizlerini detaylı incelemek için sitemize üye olabilir yada sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Biçim Seçme
  Kişilik testi
  Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
  Quiz yarışması
  Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
  Anket
  Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
  Liste
  Klasik internet listicles
  Listeyi Aç
  Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
  Video
  Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
  Ses
  Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
  Resim
  Fotoğraf veya GIF
  Gif
  GIF biçimi