Uniswap kripto para değeri: $25.59.

Uniswap piyasa değeri $13.28 B. Şuan ki değeri ise $25.59. Son 24 saat içinde ki kar/zarar oranı -0.65% aşağı. Uniswap UNI kripto para coin ile alakalı daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Alış - Satış Uniswap linkine tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indiriminden faydalanın.


Alış-satış Uniswap
 • Uniswap
  Uniswap (UNI)
 • Canlı Fiyat
  $25.59
 • 24s %
  -0.65%
 • Piyasa Değeri
  $13.28 B
 • Hacim
  $358.64 M
 • Mevcut Tedarik
  519.86 M UNI
 • Rütbe
  14

  Miktarı Girin
  Kaynak Birim
  Hedef Birim

  10 Uniswap (UNI)
  =
  255.90USD

  Chart Loading
  Grafik yükleniyor ...
  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri
  No technical data available for this coin

  Uniswap kripto para değeri: $25.59.

  Bu makalemizde Uniswap Coin Nedir? Uniswap Coin kimin? Uniswap Coin geleceği?  Gibi konulara değineceğiz.

  Uniswap Coin Nedir?

  Uniswap Coin, eşler arası, merkezi olmayan bir kripto para birimi ticaret sistemidir.

  Kullanıcıların, merkezi bir otoriteye ihtiyaç duymadan akıllı sözleşmeler kullanarak kripto para ticareti yapmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

  Platform, Ethereum üzerine kuruludur ve ERC-721 standardını kullanır; bu, tüm işlemlerin bir Ethereum blok zinciri gezgini aracılığıyla doğrulanabilir olduğu anlamına gelir.

  Kullanıcılar diğer tüccarlar veya botlarla ticaret yapabilir; Kiminle ticaret yapabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

  UniSwap, itibari para birimi desteğine sahip, merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır ve aynı anda birden fazla pazarda işlem yapma ve blok ticareti sunan ilk kişidir.

  UniSwap, borsaların sağlayamayacağı bir likidite çözümü sağlayabilir. Bunun nedeni, işlemleri işlemek için mevduat gerektirmemesidir.

  Uniswap, akıllı sözleşmeler kullanan merkezi olmayan bir token değişimidir. Kullanıcılara herhangi bir ücret veya ücret ödemeden token takas protokolü sağlayarak merkezi borsaları bozmayı amaçlayan bir protokoldür.

  Kullanıcılar, ağda devam eden işlemlerin güvenliğini korurken, ücretsiz ve şeffaf bir ortamda ERC-20 jetonlarını takas edebilirler.

  Uniswap Coin kimin?

  Uniswap coin, CEO Hassan tarafından kuruldu. O bir bilgisayar mühendisi ve Texas Üniversitesi'nden Bilgisayar Mühendisliği lisans derecesine sahip.5 yılı aşkın süredir kripto para sektöründe çalışmakta ve deneyimli bir programcıdır.Uniswap, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır ve bir kripto para birimini bir başkasıyla değiştirmek için güvenilir ve şeffaf bir sistem sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanır. Uniswap, Hindistan'daki en büyük kripto para borsası olma hedefi olan bir Hintli şirket olan Unicoin'in bir projesidir.

  Uniswap Coin geleceği?

  Bir kripto para biriminin geleceğini tahmin etmek zor, ancak uzun vadede Uniswap Coin'in Bitcoin'den gibi başarılı olacağın söylenmektedir.

  Bunu da şöyle açıklamaktadırlar, Bitcoin'e göre dört temel avantajı olması. İlk olarak, hibrit bir çalışma kanıtı / hisse kanıtı konsensüs doğrulama sistemi kullanan ilk merkezi olmayan eşler arası kripto para birimidir. İkincisi, bu sistem yatırımcıları ve paydaşları %51 saldırılarından korumak için tasarlanmıştır. Üçüncü ve dördüncü, çıkarılabilecek coin sayısı (2 milyar) ve var olacak sayı (5 milyar). Uniswap Coin, kripto para dünyasının yeni rezerv para birimi olmayı hedefleyen bir kripto para birimidir..

  Uniswap Coin, Takas protokolü tarafından desteklenen merkezi olmayan bir kripto borsasıdır. Swap protokolü, herkesin kendi merkezi olmayan kripto borsalarını oluşturmasını kolaylaştıracak bir dizi araç sağlayacak.

  Uniswap nasıl alınır?

  Uniswap platformu, Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir token değişimidir. Platform, merkezi bir borsaya para yatırmak zorunda kalmadan, eşler arası token ticareti yapmak için bir yol sağlar.

  Uniswap satın almak için önce cüzdanınızda Ether olması gerekir. Bir satın alma işlemi yapmak için, takas etmek istediğiniz jetonun sahibi olan hesabın sahibi olmanız gerekir. Cüzdanınızda Ether olduğunda, web sitesini ziyaret edin ve uniswap için harcamak istediğiniz Ether miktarını USD veya ETH (Ethereum'un yerel para birimi) olarak girin. Ardından sitede mevcut piyasa fiyatından Ether ile satın alınabilecek tokenlerin bir listesini göreceksiniz.

  Uniswap satın almanın birçok yolu vardır.En yaygın yol hesabınız olan bir kripto para platformudur."Satın Al" seçeneği, bir takası görüntülediğinizde ekranınızın sağ üst köşesinde bulunabilir. Satın almayı seçmek size maliyeti ve her bir tokenin ne kadarını satın almanız gerektiğini gösterecektir.

  Ayrıca, işlem ücreti ödemeden jeton almanın başka bir basit yolu olan OpenSea pazarından jeton satın alabilirsiniz.

  Kripto para birimleri satın almak ve satmak popüler bir ticaret haline geldi, ancak tüm borsalar eşit yaratılmadı. Saygın bir borsa bulmak zor olabilir, ancak neyse ki süreci pasta gibi kolaylaştırdık. Örneğin, düşük ücretli ve hızlı işlem sürelerine sahip bir borsa bulmak istiyorsanız Uniswap harika bir seçenektir.

  Uniswap'ta satın almak için:

  1) Uniswap'a kaydolun

  2) Hesabınıza tercih ettiğiniz kripto para birimiyle para yatırın

  3) ETH/USDT veya ETH/BTC dahil olmak üzere çeşitli ticaret çiftleri arasından seçim yapın

  1 Uniswap kaç TL?

  Şu anda 1 uniswap 27,89 USD veya 0.0007485BTC'dir. Türk Lirasıyla 223,35TL dir.

  Uniswap'lar, küresel bir değer değişimi olarak kullanılabilecek bir kripto para birimidir ve birçok borsada işlem görür. Her insanın kripto dünyasına kolayca girmesini sağlamak için oluşturulmuş merkezi olmayan bir belirteçtir. Uniswap platformu, işlemler için kendi tokenini kullanır ve herhangi bir alım satım ücretine veya para çekme ücretine izin vermediği için piyasada likidite sağlar ve kullanıcıların Ethereum ağındaki gaz maliyeti ile alım satım yapmasına izin verir.

  Uniswap belirteci, Uniswap değişiminin yerel varlığıdır. Platformda başka bir işlevi yoktur ve para birimi olarak kullanılması amaçlanmamıştır. Toplam jeton arzı 1 milyar olarak sabitlendi ve tüm jetonlar zaten oluşturuldu ve topluluğa dağıtıldı.

  Uniswap Yorum ve grafiklerine detaylı bakmak için sitemize üye olabilir yada sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  Biçim Seçme
  Kişilik testi
  Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
  Quiz yarışması
  Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
  Anket
  Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
  Liste
  Klasik internet listicles
  Listeyi Aç
  Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
  Video
  Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
  Ses
  Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
  Resim
  Fotoğraf veya GIF
  Gif
  GIF biçimi