Tether kripto para değeri: $1.000.

Tether piyasa değeri $69.94 B. Şuan ki değeri ise $1.000. Son 24 saat içinde ki kar/zarar oranı -0.18% aşağı. Tether USDT kripto para coin ile alakalı daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Alış - Satış Tether linkine tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indiriminden faydalanın.


Alış-satış Tether
 • Tether
  Tether (USDT)
 • Canlı Fiyat
  $1.000
 • 24s %
  -0.18%
 • Piyasa Değeri
  $69.94 B
 • Hacim
  $59.10 B
 • Mevcut Tedarik
  69.85 B USDT
 • Rütbe
  4

Miktarı Girin
Kaynak Birim
Hedef Birim

10 Tether (USDT)
=
10.000USD

Chart Loading
Grafik yükleniyor ...
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri
No technical data available for this coin

Tether kripto para değeri: $1.000.

      Bu makalemizde Tether Nedir? , nereden satın alınır? Tether ne kadar güvenli? gibi sorulara rehber olmaya çalışacağız.

    Tether nedir?

Tether, fiat para biriminin değerine sabitlenmiş bir kripto para birimidir.

Tether, ABD doları gibi bir itibari para biriminin değerine sabitlenmiş bir kripto para birimidir. Oynaklık riskini ortadan kaldırarak kullanıcılarına istikrar ve kolaylık sunmayı amaçlar. Tether'in yaratıcıları, bir ipin her zaman 1 ABD Doları değerinde olması gerektiğini iddia ediyor.

Tether coin bir kripto para birimidir. Kasım 2013'te oluşturuldu ve ilk olarak 20 Kasım 2013'te bitcoin blok zincirinde piyasaya sürüldü. Tether coin'in amacı, insanlara istikrarlı bir değere sahip olan ve satın alma gibi farklı türde işlemler için kullanılabilecek bir para birimi sağlamaktır. ticaret veya yatırım.

İki tür Tether coin vardır: USDT ve EURT. ABD Doları, çoğu hükümetin ve merkez bankasının kontrolü dışında olan bir değere sahiptir; bu, diğer para birimlerinin hızlı değişimler yaşadığı zamanlarda istikrarını sağlayacaktır. Euro da arz ve talebini kontrol eden Euro Merkez Bankası'na bağlı olduğu için istikrarlı bir değere sahiptir.

Tether, ABD Doları değerine sabitlenmiş bir kripto para birimidir. Bunu, ABD dolarını rezerv olarak tutarak ve piyasada talep edildiği gibi madeni paraları serbest bırakarak başarır.

Madeni paranın kendisi, kullanıcıların her zaman endişelenmeden mal alıp satabilecekleri USD gibi uluslararası bir para birimi olarak kullanılabilir.

döviz kurları ve temel fiyat para birimi.

Tether başına 1 USD'lik sabit bir değere sahiptir.

Tether coin de Kullanılan teknoloji

1) Kullanıcıların, bir bankada veya başka bir hizmet sağlayıcıda, bakiyelerini ne kadar tuttuklarına bağlı olarak, paralarını Tether, Euro veya ABD Doları cinsinden tutan bir hesabı vardır;

2) Açık kaynaklı bir yazılım olan Omni Protokolü’nü kullanan Tether coinin oluşturmasına ve ticaretini yapmasına izin veren Bitcoin Blockchain’inde yerini almıştır.

Tether Piyasa Değeri?

Tether Coin, ABD Doları tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. 2018 itibariyle, Tether'in 1,8 milyar dolarlık bir piyasa değeri var.

Borsalarda işlem gören ve diğer kripto para birimlerini satın almak için kullanılabilen bir kripto para birimidir. Tether 2014 yılında oluşturuldu ve OMNI protokolünü kullanıyor.

2017 yılında Tether, Kraken borsasında Bitcoin işlemleri için doğrulama işlemi yapılmadan USDT alması nedeniyle popüler hale geldi.

Tether, borsalarda diğer kripto para birimlerini ve kripto jetonlarını satın almak için kullanılan bir kripto para birimidir. Nispeten istikrarlı bir fiyatı olduğu için ticaret yapmak için en popüler kripto para birimlerinden biridir.

Tether şirketi, şirket bu iddiayı destekleyen bir taahhütte bulunmamış olsa da, her USDT biriminin şirket tarafından yedekte tutulan bir ABD Dolarını temsil ettiğini belirtiyor. Ekim 2018 itibariyle, Tether'in piyasa değeri 2 milyar dolar.

Tether’ı nerden satın alabilirim?

yerel banka hesabınızdan borsaya ABD doları aktararak Kraken'de tether satın alabilirsiniz. Kraken hesabınıza giriş yaptıktan sonra, "Ticaret"e gidin ve ardından "Değişim:"in altında sol kenar boşluğundaki "Tether USD"ye tıklayın. Ekranın sol üst köşesinde listelenen tether için son fiyatı göreceksiniz. Bu noktada "USD Sat" ı tıklayın ve ne kadar tether satın almak istediğinize ilişkin bir dolar tutarı girin. Borsa, o dolar tutarındaki ABD doları için ne kadar tether alacağınız konusunda size bir fiyat teklifi verecek ve işlemlerinizi yürütmeye devam edecektir.
Tether (USDT),  paribu.Gate.io, binance, BTCtTURK , Kraken, Bitfinex ve Bittrex gibi kripto para borsalarından satın alınabilir. Bunlara, kendi borsa hesabınızdan Tether takas hesabına Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) aktararak cüzdanınız üzerinden erişilebilir.

Tether Coin Geleceği

Tether Coin Geleceği: Tether coin'in geleceği belirsiz çünkü bağımsız bir muhasebe firması tarafından denetlenmiyorlar ve hizmet şartları da belirsiz. Piyasa fiyatlarında aşırı oynaklık yaşamamak için Tether'i diğer kripto para birimlerine alternatif olarak kullanabilirsiniz. Fiyat paranızı Tether USD ile değiştirdiğinizde, yaklaşık 1 USD değerinde ve mal, hizmet ticareti yapmak ve hatta isterseniz tekrar fiyat paraya dönüştürmek için kullanılabilecek bir jeton alırsınız. Dünyanın ilk ve tek fiyat sabitlenmiş dijital para birimi hizmetidir, yani USDT gerçek zamanlı olarak her zaman bir dolara eşit olacaktır. Bu, bir USD transferinin her zaman banka havalesi yoluyla gönderilen bir dolar için kullanılabilir olacağı anlamına gelir.

Tether Coin Grafiği

Tether Coin Grafiği: Zaman içinde Tether fiyatının geçmişini araçlar bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Tether ne kadar güvenli?

Tether'in arkasındaki şirketten şeffaflık ve hesap verebilirliği sağlamak için ayda en az bir kez denetim raporu sağlarlar.

Tether geleneksel bir fiyatın kararlılığı ile bir kripto para biriminin avantajlarını sunuyor.

Yeni dijital para birimi Tether, kripto para birimi alanındaki önde gelen isimlerin çoğunun bir projesidir.

Tether'in temel amacı, herhangi bir fiyat oynaklığı yaşamadan farklı kripto para birimleri arasındaki işlemleri kolaylaştırmaktır.

1 Tether ne kadar?

1 Tether kaç dolar? Fiyat günlük olarak değişmektedir.

Bir Tether 1 ABD Doları değerindedir. 1 Tether = 1 ABD Doları. Tl oarak 8,39 TL tutarındadır.

Tether kullanmanın aşağıda tartışılan çeşitli avantajları ve dezavantajları vardır:

Tether’ın Avantajları

işletmenizi blok zincirine bağlamanın birçok avantajı vardır; bunlardan biri, işlemlerin esasen anlık ve güvenilmez olmasıdır. Tether, bir fiat değişimi tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. Fonlarınız üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz ve diğer kripto para birimlerinde veya fiat para birimlerinde meydana gelebilecek kripto para birimleri fiyatlarındaki dalgalanmalar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

İşletmenizi blok zincirine bağlamak, başka bir avantaj da sunar: hızlı ve basit işlemler için düşük işlem ücretleri. Tether için işlem ücretleri Bitcoin veya Ethereum için olanlardan çok daha düşüktür, yani bu finansman yöntemiyle büyümeye başladığınızda işlem maliyetlerinden tasarruf edersiniz.

Tether Platformu, kullanıcıların merkezi bir ihraççıya ihtiyaç duymadan bir kripto para birimine karşı fiat para birimi ile işlem yapmalarını sağlar. Tether, fiat para birimi varlıkları tarafından desteklenir ve yalnızca platform aracılığıyla kullanılabilir ve değiştirilebilir. Tether'in avantajları şunlardır:

1) Fiyat parası çok değişken olmaması bu parayı güvenilir kılıyor.

2) %100 Varlıklarla Desteklenir

3) Bitcoin Blockchain'de Değiştirilebilir

Tether'in en önemli avantajı, para transfer etmenin en hızlı yolu olmasıdır.

Başka bir ülkeye para transfer ediyorsanız, transferin hızı o ülkenin bankacılık sistemine bağlı olacaktır. Ancak Tether ile paranızı banka hesabınıza yatırabilir ve başka bir hesaptan çekebilirsiniz. Bu, Tether'i herhangi bir miktarda parayı herhangi bir hedefe dakikalar içinde transfer etmenin en hızlı yolu haline getirir.

Tether’ın Dezavantajları

Tether, ABD dolarının değerine sabitlenmesi gereken bir kripto para birimidir.

Tether'in dezavantajlarından biri, herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, değişken doğası veya onunla ilişkili risktir. Ayrıca, itibari para birimi eşdeğeri yoktur ve Tether'i kullanmadan önce USD'nizi kabul edilen bir kripto para birimine dönüştürmeniz gerekir.

Tether Yorum ve analizlere ulaşmak için sitemize üye olup fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Biçim Seçme
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Quiz yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
Liste
Klasik internet listicles
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi