Dogecoin Kurucusundan Karamsar Açıklamalar!

2 dk


Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 
Dogecoin Kurucusundan Karamsar Açıklamalar!
Dogecoin Kurucusundan Karamsar Açıklamalar!

Dogecoin kurucu ortaklarından olan Jackson Palmer kripto paralar ile ilgili yorumlarda bulundu. Jackson Palmer, kripto piyasasını eleştirmekten geri kalmadı.

Kripto Paralar Güçlü Yapılar Tarafından Yönetiliyor!

Dogecoin kurucus Jackson Palmer aynı zamanda Adobe yazılım mühendisleri arasında yer alıyor. Palmer, bir başka Adobe yazılım mühendisi olan Billy Markus ile birlikte Dogecoin’i bir şaka olarak çıkardı. Böylece iki Adobe yazılım mühendisi kripto para piyasasına ilk adımlarını atmış oldular. Jackson Palmer, her ne kadar kripto para piyasalarının popüler kripto parası Dogecoin’in kurucusu olsa da bu piyasanın hiper kapitalist bir yapısı olduğunu düşünüyor.

Dogecoin Kurucus Jackson Palmer
Dogecoin Kurucus Jackson Palmer

Palmer, aynı zamanda kripto para piyasalarının güçlü karteller tarafından yönetildiğini öne sürüyor. Dogecoin diğer kurucu ortağı olan Billy Markus ise ortağından farklı bir yol çizerek 2015 yılında elinde bulunan Dogecoin’lerini satıp ikinci el bir araç satın aldığını söylemişti. Kurucu ortakların açıklamaları ve yaptıklarına bakacak olursak her iki kurucu ortak da kendi ürettikleri bu meme coin’e güvenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2021 YILININ EN ÇOK KAZANDIRAN KRİPTO PARALARI

Dogecoin Bir Şaka Olarak Çıktı Açıklaması!

Dogecoin kurusucu Jackson Palmer, önceden olduğu gibi şimdi de bir şaka olarak görmeye devam ettiğini söylüyor. Palmer’in, daha önceki açıklamalarında da kripto paralara pek de düşkün olmadığı biliniyordu. Açıklamalarına geleneksel finans sistemlerinin sağlıklı olmadığını belirten Jakson Palmer, kurumsal kripto para yatırımcılarının gerçek faydalarını tersine çevirebileği aynı zamanda sadece fiat paralara dönüştüreceği fikrinde olduğunu belirtiyor.

Jackson Palmer Kripto Paraları Eleştirmeye Devam Etti!

Dogecoin kurucusu Jakson Palmer, kripto para piyasasına geri dönmeyeceğini ve karışmayacağını aynı zamanda kripto paraların gidişatına da üzgün olduğunu belirtti.

Palmer, açıklamasında ‘‘kripto paraların gerçekten merkeziyetsiz olmadığını, kapitalist teknoloji, vergiden kaçma, azaltılmış düzenleyici gözlem ve yapay olarak zorlanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edildi. Dedi.

Palmer, kripto paraların merkeziyetsiz olmadığını hatta geleneksel finans sistemlerine bağlı güçlü karteller tarafından yönetildiğini bunu da Elon Musk gibi birinin rahatlıkla kontrol edebildiği Dogecoin’i örnek gösterdi.

 

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz


Beğendin mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

Metin Yıldız

0 Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biçim Seçme
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Quiz yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
Liste
Klasik internet listicles
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi