Haberler

Ethereum Tabanlı Stablecoin Beanstalk (BEAN), Yeniden Sahneye Çıkıyor!

İlk yıldönümünde, Ethereum tabanlı stablecoin Beanstalk (BEAN), bir hack alanını kaldırıyor.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Ethereum tabanlı Stablecoin Beanstalk (BEAN), yeniden sahneye çıkıyor. İlk yıldönümünde, Ethereum tabanlı stablecoin Beanstalk (BEAN), bir hack alanını kaldırıyor.

Yaklaşık dört ay önce Beanstalk, 182 milyon dolara mal olan saldırıların hedefiydi. Hack’in ardından neredeyse hiç iş yaşamayan işletme, yeniden faaliyete geçeceğini ve pazara gireceğini açıkladı.

“Beanstalk Bir Kez Daha Vahşi Doğada”

Beanstalk, şimdiye kadarki en büyük hack’lerden biri olan 182 milyon dolarlık zararın ardından tüm özgüvenini yeniden kazandı.

Beanstalk Farms, Twitter hesabında, “Bugün, Beanstalk Farms, Beanstalk’ın birinci yıl dönümünde durdurulmayacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.” yorumunda bulundu.

Proje web sitesinde teminat zorunluluğunun kaldırılacağına ilişkin duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Beanstalk deneyi bir kez daha vahşi doğada. Nasıl bir performans göstereceğini tahmin etmek imkansız, ancak Beanstalk Farms’ın kendisine olan inancı tam. Herkes için merkeziyetsiz finans potansiyelini ortaya çıkaran güvene dayalı olmayan bir paranın oluşumunu hızlandırabilir.

BEAN’in piyasa değerini buradan takip edebilirsiniz:

Adsiz5

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.