Haberler

Formula 1, NFT ve Kripto Para Marka Başvurusunda Bulundu!

Dünyanın en büyük yarış organizasyonu Formula 1, kripto para ve NFT için iki farklı marka başvurusu yaptı.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Formula 1 NFT ve kripto para marka başvurusunda bulundu. Dünyanın en büyük yarış organizasyonu Formula 1, kripto para ve NFT için iki farklı marka başvurusu yaptı.

Çok sayıda kripto para şirketi halihazırda Formula 1 yarışları alanında gruplar veya ekiplerle çalışıyor. İtalyan Alfa Romeo, hüküm süren şampiyon RedBull ve İngiliz yarış takımı McLaren gibi takımların üzerinde kripto para şirketleri bulmak mümkün. Genellikle organizasyonlarda pist tabelalarında görülürler. Şu anda Formula 1 kendi markasını geliştirmek için çaba sarf ediyor.

NFT ve Kripto Para için Formula 1 Marka Başvurusu

Kasım 2023 Las Vegas Grand Prix yarışı için Formula 1 tarafından iki NFT ve kripto para birimiyle ilgili ticari marka başvurusu yapıldı.

Neredeyse tüm ticari marka başvurularını yayınlayan ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in tweetine göre Formula 1, NFT ve kripto para odaklı bir ticari marka başvurusu sundu.

 

Başvuruya göre, Formula 1’in spor malzemeleri, sanal kıyafetler, kulaklıklar, boyunluklar, hatıralar, anahtarlıklar, dijital sanat eserleri, mücevherler ve heykeller dahil olmak üzere sanal ürünler satmayı planladığını belirtiyor. Kripto para birimi hizmetlerinin yanı sıra, döviz ticareti ve karbon denkleştirmeleri sağlamayı da umuyor.

Formula 1, pit ve padok kompleksini inşa edebilmeleri için bir ticari marka başvurusunda bulunmadan önce Mayıs ayında “Sin City”nin kalbinde 39 dönüm arazi satın aldı.

Geçen yıl benzersiz bir olayla öne çıkan sokak yarışı, Las Vegas’ın tam ortasında gerçekleşecek.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.