Goldman Sachs Web Sitesini Kripto Modu Açık Olarak Değiştirdi!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Goldman Sachs Web sitesini kripto modu açık olarak değiştirdi.Dünyanın en büyük finans şirketlerinden biri olan Goldman Sachs, web sitesini kripto para birimini içerecek şekilde güncelledi. Dijitalleşme ve kripto para kavramı bankanın resmi web sitesinde öne çıkıyor.

Geleneksel Bankalar değişiyor

Goldman Sachs, Web2’den Web3’e değişen dünyaya ayak uydurmakta ve bu geçişte geleneksel kurumlar arasında başı çekmektedir. Sitede ayrıca metaverse, Web3 ve kriptolar hakkında bir dizi ilginç makale var. Goldman, bu devrimle hem tüketicilerini bilgilendirmeyi hem de ekonomik dijitalleşme için bir analiz ortamı sağlamayı hedefliyor.

Goldman Sachs Web Sitesini Kripto Modu Açık Olarak Değiştirdi!
Goldman Sachs Web Sitesini Kripto Modu Açık Olarak Değiştirdi

Goldman çoğunlukla kripto para birimi endüstrisine odaklanmış olsa da, makalelerin çoğunun meta veri tabanına ve Web3’e odaklandığını belirtmekte fayda var. Goldman, bu konuda yatırımcılardan ve sosyal medya kullanıcılarından mükemmel geri dönüşler aldı.

Goldman Sachs, kripto para birimi işlemlerini kabul eden ilk bankalardan biri olmasıyla da dikkat çekiyor. Goldman Sachs, Galaxy Digital ile yaptığı işbirliği sayesinde yatırım bankaları gibi geleneksel finans kurumları tarafından kripto para birimlerinin benimsenmesinde önde gelmektedir.

Kripto Volatilitesi ve Bankalar

Ayrıca Goldman, borsa tabanlı CME Group ile Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri üzerinde iş birliği yaparak bu işe yeni başlayan biri olmadığını gösteriyor. Goldman, işi derinlemesine incelemesine rağmen, endüstrinin öncüsü ve ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in oynaklığının altını çiziyor. Faiz oranı artışları, diğer makroekonomik konular ve küresel riskten kaçınma, kripto piyasası üzerinde bir etkiye sahiptir.

Uzmanlar ise kriptoların geleneksel pazarların kötü yönlerinin üstesinden gelmenin anahtarı olduğuna inanıyor. Goldman, kriptoların oynaklığını vurgulasa da bu dijital varlıkları desteklemiyor. Sonuç olarak Web2’den Web3’e ilerleyen bu yeni dünya düzeninde diğer finans kuruluşlarına da örnek teşkil edebilmektedir.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Continue in browser
To install tap Add to Home Screen
Add to Home Screen
Coin News Türkiye
Get our web app. It won't take up space on your phone.
Install
See this post in...
Coin News Türkiye
Chrome
Add Coin News Türkiye to Home Screen
Close

For an optimized experience on mobile, add Coin News Türkiye shortcut to your mobile device's home screen

1) Press the share button on your browser's menu bar
2) Press 'Add to Home Screen'.