Altcoin Haberleri

Kanadalı kripto şirket, boğa sezonuna inandı, satın alma girişimini duyurdu!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kanada, geçtiğimiz aylarda tır ve kamyon şoförlerinin pandemi kurallarına karşı protesto başlatmasıyla birlikte alınan katı kripto para önlemleriyle gündeme gelmişti. Bu aşamadan sonra kripto paralara karşıt bir tutum sergilemeye başlayan Kanada’da, odağına kripto paraları alan şirketler bu alandaki hamlelerinden vazgeçmeye niyetli değil gibi görünüyor. Kanada’nın en büyük dijital varlık alım satım platformlarından biri olan Coinsquare, halka açık olan CoinSmart’ın yüzde 12’lik kısmını 3 milyon dolar nakit ve 5 milyon 222 bin 222 hisse karşılığında satın alacağını duyurdu.

KANADA’DA 2 DEV ŞİRKET BİRLEŞİYOR

Coinsquare Birlesme

Kanada’daki iki şirketin birleşimi, Ocak 2018 döneminden bu yana gerçekleşen 10 milyar dolarlık işlemi kapsayacak ve toplu halde 350 milyon dolarlık varlık gözetim altına alınacak. Söz konusu satın alma işlemi, Coinsquare şirketinin, Kanada Yatırım Düzenleme Örgütü’nün bir kolu olan Kanada’nın ilk kripto şirketi olarak faaliyete geçmek üzere onaylanmasının eşiğinde gerçekleştiriliyor.

COINSQUARE CEO’SUNUN AÇIKLAMALARI

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Coinsquare CEO’su Martin Piszel, “Bu satın alma işlemi her iki şirket için de muazzam ve heyecan verici bir dönüm noktası anlamına geliyor ve sektör lideri iki yönetim ekibi bu sayede bir araya geliyor. Kanada’daki kripto endüstrisinin nasıl büyüyüp gelişeceğini şekillendirmek üzere birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Birlikte, müşterilerimize sektördeki en yüksek düzenleme standartları ile desteklenen en yenilikçi ve güvenli ürünleri sunabileceğiz” sözlerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.