Bitcoin Haberleri

Kripto paralarda yükseliş dalgası geldi, piyasa yeşile büründü: Bitcoin beklenen seviyeyi aştı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), haftalardır dar bir fiyat aralığında sıkışıklık yaşıyordu. Bu dar aralıktan çıkmak için fiyat mücadelesi veren ancak bu süreçte volatilitesini de azaltan Bitcoin, hafta ortasında birçok yatırımcının beklediği yukarı yönlü sıçramayı gerçekleştirdi. Küresel finans piyasalarında dolar endeksinin (DXY) zayıflamaya başlamasıyla birlikte yukarı yönlü harekete geçen Bitcoin, uzun bir aranın ardından bir kez daha 20 bin dolar barajının üzerine çıktı. Bitcoin fiyatında gelen yukarı yönlü fiyat hareketliliğiyle birlikte altcoinler genelinde de yükselişler öne çıktı.

BITCOIN (BTC)

Bitcoin Btc Dususunu Surduruyor Altcoinler Takip Ediyor

CoinGecko verilerine göre Bitcoin, son 1 haftalık değer kazancını yüzde 4,4’e yükseltti ve son 24 saatlik süreçte Bitcoin, yüzde 4,6 oranda yükselerek 20 bin 198 dolar seviyesine tırmandı. Bununla birlikte Bitcoin’in piyasa değeri de 387,5 milyar dolara yükseldi. Bitcoin’deki yükseliş, Ethereum (ETH) ve piyasa değeri ile en büyük 10 kripto para biriminin tamamına pozitif yansıdı.

ETHEREUM (ETH)

Ethereum son 1 haftalık süreçteki değer artışını yüzde 14’e yükseltti ve son 24 saatte gelen yüzde 11,1’lik değer artışıyla 1.495 dolar seviyesine tırmandı. Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında son 24 saatte gelen güçlü artışlar, neredeyse tüm altcoinlerin de yükselişe geçmesini sağladı.

ALTCOINLERDE YÜKSELİŞ HAREKETLİLİĞİ

Son 24 saatte en büyük 10 kripto para birimi arasında en yüksek değer artışını yüzde 11,1 ile Ethereum elde ederken, onu bu listede yüzde 10,1 oranda değer artışıyla Dogecoin (DOGE) takip etti. DOGE gelen bu yükselişle birlikte 0,06607 dolar seviyesinde denge buldu.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberin içeriği bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.