Metin Yıldız
metin@coinnewstr.com

Şirket Yetkilisi
(Company Official)

Yavuz Bulut
yavuz@coinnewstr.com
İçerik Editörü
(Content Editor)

Kenan Akın
kenan01@coinnewstr.com
İçerik Editörü
(Content Editor)

Mısra Kaya
Mısra@coinnewstr.com
İçerik Editörü
(Content Editor)


Alihan Aygül
alihan@coinnewstr.com

Hukuk Danışmanı
(Jurisconsult)


Ahmet Doğuş Aygül

dogus@coinnewstr.com
Sosyal medya uzmanı
(Social Media Expert)


Murat Derman Yıldırım
derman@coinnewstr.com
Grafik Tasarımcı
(Graphic Designer)


Berat Bak
berat@coinnewstr.com
Yazılım Geliştirici
(Software Developer)

Biçim Seçme
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Quiz yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplara sahip bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
Liste
Klasik internet listicles
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Eklemeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi