Altcoin HaberleriHaberler

Lark Davis, Uçuşa Geçecek 4 Kripto Para Birimini Açıkladı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Son yıllarda finansal fırsatlara dönüşen Oyun oynamak 2028 yılına kadar 545 milyar dolarlık bir pazar haline gelmesi bekleniyor. Bu, kripto oyunlarına yılda yarım trilyon doların döküldüğü anlamına geliyor. Kripto para yatırımcısı ve analisti Lark Davis, uçuşa gececek 4 kripto oyun parasını açıkladı.

Ubisoft (UBI)

Lark Davis tahminleri arasında ilk sıradak oyun devi Ubisoft. Ubisoft, kripto oyunları için NFT sahnesine giren büyük bir Fransız oyun geliştiricisidir. Bu, merkezi Montreuil’de bulunan ve dünya çapında çeşitli geliştirme stüdyoları bulunan bir Fransız video oyun şirketidir. Video oyunu serileri arasında Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor vb.

Kripto oyun endüstrisi, bildirilenden neredeyse iki kat daha büyük. Yılda 336 milyar dolarlık bir sektör var. Lark, 2028 yılına kadar sektörde muhtemelen bir trilyon dolardan fazla paraya sahip olacağını tahmin ediyor.

GuildFi (GF)

Lark’ın bahsettiği ikinci kripto, bir tür lonca parası. Loncalar, oyuncuların bu farklı oyunlara girmesine yardımcı olacak varlıklar edinmeleri için oyuncularla oyunlar arasında bağlantı kurmalarına yardımcı olacak. Farklı oyunlarda farklı türde lonca jetonları olacak, bu nedenle ortaya çıkan birkaç farklı, gelecek vaat eden lonca jetonu var.

GuildFi ile oyuncular, yeni oyunlarda diğerlerine oyun araçlarıyla performansı artırma ve katılımlarını takip etme konusunda yardımcı olarak zorlukları keşfedebilir ve bunlara erişebilir. İnsanların oyundan oyuna gitmesini sağlar. Bu nedenle, başarıları artık belirli bir lonca ile sınırlıdır.

GuildFi, oyuncu faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve meta veri tabanında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla NFT’leri ve toplulukları birbirine bağlayan bir web üç altyapısı geliştiriyor. İnsanların tam olarak yararlanmak için ihtiyaç duyduğu araçları yapıyorlar.

Sonuç olarak, günlük 20.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ve bir ay önce 1500’e kadar akademisyene sahipler. Coinbase, Alameda Research, vb. gibi sektördeki en büyük isim olan bazı destekçileri var. İşte bu yüzden milyoner olmak için bu potansiyel kriptoyu göz önünde bulundurmalısınız.

BlockchainSpace (GUILD)

Bir sonraki lonca parası ve ayrıca Lark’ın ortaya çıkardığı üçüncü kripto BlockchainSpace. BlockchainSpace, Open Metaverse’deki Play-To-Earn Guilds için bir veri ve altyapı sağlayıcısıdır.

BlockchainSpace bakır lansmanını yeni yaptı, bu yüzden bu, denge veya fırlatma havuzunu kullanan denge yoluyla bir platform ve bakır site tarafından. Bu nedenle, herhangi biri çıkıp açık artırmada tokenlerini satın alabildi. Şaşırtıcı bir şekilde, 702.235 oyunculu 2.728 oyna-kazan loncası var.

BlockchainSpace iyi gidiyor, temelde lonca operatörleri ve oyuncular için daha iyi bir deneyim sağlamaya yardımcı oluyorlar. Lonca operatörleri, oyuncu performansını ölçmeye ve katılmadan önce onları incelemeye yardımcı olur, nakit ödemelere yardımcı olur, loncalarını yönetmek için farklı veriye dayalı stratejiler, farklı loncalar arasında oyun analitiği ile oyuncu performansını artırır, finansal çözümlere erişim sağlar, bir lonca pazarı açar , ve lonca finansmanı konusunda uzmanlaşmış.

Ayrıca crypto.com, CoinGecko ve benzeri gibi inanılmaz bir yatırımcı listesine sahipler. Lark’ın gözlerini bu oyun parasında tutmasının nedeni budur.

Polygonum Online (POG)

Son potansiyel oyun parası Polygonum’dur. Polygonum, oyunculardan canlı talep ve arz yaratan NFT Marketplace ile oynaması ücretsiz, platformlar arası çok oyunculu bir oyundur. Bu kıyamet sonrası bir zombi hayatta kalma oyunudur.

Oyuncular, zombilere karşı farklı silahlar, silahlar ve yakın dövüş silahlarıyla hayatta kalmak için kendi çiftliklerini ve eşyalarını kurarlar. Şu anda alfa testi için açık ve alfa testçilerini gelip oyunu denemeye davet ediyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.