LG’den Blockchain ve Kripto İş İlanları

LG, Blockchain ve Kripto ile İlgili İş İlanı Yayınladı

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

LG’den blockchain ve kripto iş ilanları.Elektronik devi LG, blockchain ve kripto ile ilgili iş ilanları yayınladı.

LG, NFT‘lerin görüntülenmesini destekleyecek bir Akıllı TV yayınlayacak gibi görünüyor.

LG Electronics hissedarları, şirketin 24 Mart’taki Yıllık Genel Toplantısı sırasında “blockchain tabanlı yazılım” geliştirme ve “kripto para satışı ve aracılık” olmak üzere iki ilanı yayınlamayı onayladı.

Lg'Den Blockchain Ve Kripto İş İlanları
Lg’Den Blockchain Ve Kripto İş İlanları

Güney Koreli firma kripto para birimi satmak için bir iş ilanına sahip olsa da, şu anda dijital bir borsa üzerinde çalışıyor gibi görünmüyor. Bir şirket sözcüsü, şirketin dijital varlıklar için bir ticaret platformu geliştirmeyi isteyip istemediği sorulduğunda, “Henüz hiçbir şeye karar verilmedi” yanıtını verdi. İş anlamında çok yol kat ettik.”

Yerel bir medya kaynağına göre, LG Electronics, NFT özellikli Akıllı TV’leri tanıtmak için blockchain şirketi GroundX ve NFT çözüm sağlayıcısı Seoul Auction Blue ile işbirliği yapıyor.

Geçen yıl LG, karlılık eksikliği nedeniyle akıllı telefon ve güneş paneli sektöründen çıktı. Bununla birlikte, Güney Kore’nin dördüncü en büyük şirketidir.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu