Altcoin HaberleriHaberler

Mart Ayında En Çok Değerlenen 5 Kripto Varlık

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Mart ayında en çok değerlenen 5 kripto varlık. Mart ayında birçok altcoin hareketlilik yaşadı. Mart ayında birçok altcoin faaliyet yaşadı. Piyasa oynaklığı nedeniyle inişli çıkışlı bir ayın sonuna geldik. CoinMarketCap verilerine göre Mart ayında 100 kripto varlık arasında piyasa değeri açısından ilk 5 altcoin şunlardı:

  • STEPN (GMT)
  • ApeCoin (APE)
  • Zilliqa (ZIL)
  • Waves (WAVES)
  • THORChain (RUNE)

STEPN (GMT): STEPN, Solana‘nın kullanıcıların bir NFT Sneaker ile dışarıda yürürken veya koşarken jeton kazanabilecekleri ilk move2earn mobil NFT oyunudur. Mart ayında STEPN, yüzde 1904,55 kazançla en yüksek kazanç sağlayan token oldu.

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren merkezi olmayan bir simgedir. Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluklarının her ikisi de APE ekosisteminin bir parçasıdır. Geçen ay, ApeCoin yüzde 1179,18 oranıyla en çok kazandıran kripto paralar listesinde ikinci sırada yer aldı.

Zilliqa (ZIL), küresel olarak dağıtılmış uygulamaları mükemmel ölçeklenebilirlikle çalıştırmak için parçalamayı kullanmaya çalışır. Sonuç olarak, Zilliqa Ethereum (ETH), Tron (TRX) ve EOS (EOS) gibi platformlar, merkezi olmayan uygulama (dApps) ekosistemlerini geliştirebilir. Geçen Mart ayında Zilliqa, yüzde 363.93 ile en çok ödeme yapan tokenlar arasında üçüncü sırada yer aldı.

Waves (WAVES), akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) gibi merkezi olmayan ürünler ve ağlar oluşturmak için bir blok zinciri platformudur. Waves, kullanıcıların kendi kripto paralarını geliştirmelerini ve piyasaya sürmelerini sağlayan bir blok zinciri girişimidir. Geçen Şubat ayında Waves, yüzde 208,89 oranıyla en iyi ödeme yapan tokenlardan biriydi.

Tablodan geçtiğimiz ay içerisinde en çok kazandıran altcoinleri inceleyebilirsiniz:

Mart Ayında En Çok Değerlenen 5 Kripto Varlık
Mart Ayında En Çok Değerlenen 5 Kripto Varlık

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.