MyTeamCoin Nedir, MYC Nasıl Alınır?

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Myteamcoin projesi bir spor yatırımı olarak ön plana çıkmaktadır. Spor endüstrisinde yenilikçi ve güncel bir bakış açısı ile birlikte sektöre kapsamlı çözümler bulmak için üretilmiştir.

Bu proje ile birlikte dört ana unsurda meydana geldi. Myteamcoin teknolojisi ile birlikte spor sektörünün birleştirilmesini amaçlar ve bu alandaki endüstri boşluğunu doldurmaya hedeflemektedir. Proje bazında bir merkezin bulunmaması ve herkes tarafından desteklenebilir olması ortaya basit ancak güçlü bir ekosistemi ortaya çıkarmıştır.

Bu hedeflere ulaşabilmek ve tam anlamıyla gerçekçi kılabilmek için ise Blockhain teknolojisi ve inovasyon sistemleri ile birlikte desteklenmektedir. Aynı zamanda gelirlerin maksimize edilebilmesi için harika bir teknoloji de kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde spor ve Blockhain teknolojisi birleşir ve gelecekte beraber yer alacakları büyük bir platform oluşturulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: MyTeamCoin Nedir? MYC Avantajları Nelerdir?

MYC Coin Nasıl Satın Alınır?

Bu kılavuz masaüstü kullanıcıları içindir. Myteamcoin‘i mobil cihazlarda takas etmeye çalışıyorsanız, işlemin PancakeSwap için biraz aynı olduğu BurgerSwap’ın mobil kılavuzuna gidin.

Öncelikle Metamask cüzdanınızı PancakeSwap’a bağladığınızdan ve Binance Smart Chain‘de olduğunuzdan emin olun. MetaMask sizden önce bağlanmanızı istemezse sağ üstten “Bağlan”a tıklayın.

Pancakeswap
Pancakeswap

MYC (BEP20), MYC/WBNB çifti ile takasa açıktır. MYC(BEP20) takas etmek için önce BNB’yi WBNB ile değiştirmelisiniz. WBNB, BNB ile aynı fiyattır.

Pancakeswap
Pancakeswap

PancakeSwap‘ta MYC’yi (BEP20) değiştirmek için “Swap” sekmesine gidin ve MYC tokenini seçin.

Pancakeswap
Pancakeswap

Arama yaparak bMYC’yi bulamıyorsanız, tokeni manuel olarak eklemeniz gerekir. MYC’yi manuel olarak eklemek için aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi BSC ağında bMYC akıllı sözleşme adresini girin.

BSC ağındaki MYC akıllı sözleşme adresi: 0xc99a0ad9fb77e74dda20ac805223b760ad3bdfd5

Ardından, MYC ile değiştirmek istediğiniz jetonu seçin. Bizim durumumuzda, WBNB’yi seçtik. Değiştirmek istediğiniz WBNB miktarını veya almak istediğiniz MYC tutarını yazın ve “Takas Et / Swap”e tıklayın.

Pancakeswap
Pancakeswap

Lütfen dikkat: İşlem ücreti BNB olarak alınır ve genellikle 0,01$ ile 2$ arasındadır. İşlemi Metamask‘tan onaylayın ve hazırsınız.

Pancakeswap
Pancakeswap

Yapılacak işlemler bu şekildedir. Bakiyeniz, bMYC MetaMask cüzdanınızda görünecektir.

Bakiyenizi göremiyorsanız, Metamask’ınızın “Varlıklar” sekmesinde “Token Ekle”yi tıklayın, “Özel Simge”ye tıklayın ve MYC‘nin BSC adresini yapıştırın: 0xc99a0ad9fb77e74dda20ac805223b760ad3bdfd5

Yukarıda yer alan tüm adımları tamamlayıp başarılı bir şekilde MYC Coin alabilirsiniz.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu