Altcoin HaberleriHaberler

Ripple Ağını Büyütüyor! Yeni Dünya Düzeninde SWIFT’in Yerini Mi Alıyor?

Yeni bir dünya düzeninin ortaya çıkmasıyla birlikte, altcoinler bankalar ve merkez bankaları tarafından giderek artan bir şekilde ödeme mekanizması olarak kabul edilmektedir.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Yeni bir dünya düzeninin ortaya çıkmasıyla birlikte, altcoinler bankalar ve merkez bankaları tarafından giderek artan bir şekilde ödeme mekanizması olarak kabul edilmektedir.

Arap Monetary Fund, RippleNet’i bir SWIFT alternatifi olarak listelemeyi planlıyor. Arap ülkeleri arasında ödeme transferini kolaylaştıran bu şirket, dijital varlıklara kullanıcı dostu bir referans da yayınlıyor. Sonuç olarak, Arap Merkez Bankaları hem dijital varlıkların uygulamalarını açıklıyor hem de dünya çapında kripto para benimseme yolunda bir adım daha atıyor.

Ripple Ağı Genişliyor

Arap Fon Ripple SwiftEkip, bu ilerlemeyle birlikte Arap merkez bankalarına mesajlaşma protokollerini yükseltmelerini ve SWIFT GPI ve RippleNet gibi uygulamaları benimsemelerini tavsiye ediyor. Ripple ve yan kuruluşları ilk kez tercih edilmiyor. Wells Fargo kısa süre önce SWIFT’e alternatif bir ödeme sistemi geliştirmek için Ripple’ın ortak firmalarından biri olan The Clearing House ile işbirliği yaptı.

Sonuç olarak, bankalar ve merkez bankaları, geleneksel finans ve fiat para birimleri için bir çözüm olan dijital bir SWIFT değişimi geliştiriyor. Aynı zamanda, kripto kullanımı küresel olarak artıyor.

SEC davası ve diğer sorunlar nedeniyle Ripple’ın (XRP) spekülatif olarak görülmesine rağmen, Arab Monetary Fund yetkilileri bunun benzersiz bir kripto para birimi olduğunu düşünüyor.

Yetkililer, Ripple’ın merkez bankalarının geleceği olduğunu ve gelecekte küresel finans altyapısında önemli bir rol oynayacağını iddia ediyor.

 

5A4E128D61361F19200Ff97C 1

XRP’nin Sağlam İlerlleyişi

Buna ek olarak, Arab Monetary Fund yetkililer Avrupa’daki dijital Euro araştırmalarını tartışıyorlar. Yetkililer, projenin teknik bir sınırı olmadığını ve bu incelemeler için tasarım gereksinimlerinin kolaylıkla karşılanabileceğini iddia ediyor. Ripple ise Digital Euro Association üyesi olarak öne çıkıyor.

Yaklaşık birkaç önce adını duymadığımız Ripple, yükselen yeni dünya düzeninde artık geleneksel piyasanın devi SWIFT’e bir alternatif olarak sunulabilir. Ripple’ın standart ödeme sistemlerine bir ödeme seçeneği olarak eklenmesi, kripto para kabulünü artırdı. SEC davası da iyi bir şekilde ilerledi ve Ripple yatırımcıları artık şirketin kararlı adımlar attığına inanıyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.