Altcoin Haberleri

Ripple Davasında Son Durum: Ripple Avukatı SEC’i Suçlayarak Şu Talepte Bulundu!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Ripple avukatı Stuart Alderoty, SEC‘i davayı uzatmaya çalışmakla suçladı ve “mümkün olan en kısa sürede” harekete geçmeye çağırdı.

Ripple Avukatı SEC’i Suçladı!

Ripple‘ın avukatlarından Stuart Alderoty, Twitter hesabında bir dizi mesaj yayınladı. Alderoty, SEC başkanı Garry Gensler‘in futbol takımı metaforunu eleştirerek SEC’i, ajansın iddia ettiğinin aksine düzensiz bir oyun alanı yaratmakla suçladı. Gensler, yaptığı paylaşımda kuralların uygulanabilmesi için ceza korkusu olması gerektiğini belirtti. Bu yapılmazsa, takımların kuralları ihlal etmeye başlayacağını ve oyunu adaletsiz hale getireceğini söyledi.

Avukat ayrıca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) davayı geciktirmekle suçladı ve SEC‘i mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çağırdı.

Ripple Davasında Son Durum

Daha önce bildirildiği üzere, Ripple ve SEC davasının bilirkişi keşif tarihi, kötüleşen pandemi koşulları nedeniyle 28 Şubat’a ertelenmek istenmişti. Şu anki keşif tarihi 19 Ocak. Ancak duruşma hakimi Sarah Netburn’ün talebi kabul etmesi ve duruşmayı 28 Şubat’a ertelemesi bekleniyor. Söz konusu erteleme davada daha fazla gecikmeye neden olmayacak.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.