HaberlerAltcoin Haberleri

Tom Busby 5 Kripto Para Birimi Konusunda Uyardı

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Tom Busby 5 kripto para birimi konusunda uyardı. Son olarak Bitcoin’in (BTC) 30.000 USD olduğu günlere veda ediyoruz. Yakın zamanda ATH’yi yaratan Bitcoin, umutları yeniden yeşertti. Son birkaç ayda Solana dahil birçok altcoinin değeri 10 katını aştı. Peki yaklaşan büyük ölçekli altcoin boğa piyasasında, hangi altcoinlerin 10 kat değer kazanması muhtemel? Analist Tom Busby 5 kripto para birimi konusunda uyardı ve değerlerinin %1000’e ulaşabileceğini belirtti.

DeFi Yield Protocol (DYP)

Bu protokol Yield Farming, Staking, Buy Back, Earn Vault, Referral gibi kazanç fırsatları sunuyorDeFi Verim Protokolü (DYP), anti-manipülasyon özelliği olarak adlandırılan emsallerinden ayıran bir özelliğe sahiptir. Yatırımcılar Ethereum veya farklı tokenleri stake ederek gelir elde edebilirler. Token fiyatını sabit tutmayı hedefleyen bu model, DeFi platformlarında pek kullanılmamaktadır.

Videoyu paylaşırken DYP’nin fiyatı 0,9 ABD Doları ve piyasa değeri 15 milyon ABD Doları’dır. Tom bu altcoinin yaklaşık 100 kat artacağını tahmin ediyor.

Badger DAO (BADGER)

Badger DAO, birçok akıllı sözleşme platformunda teminat olarak Bitcoin (BTC) kullanımını basitleştirmek için ürünler ve altyapı oluşturmaya adanmış, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir kuruluştur.

Tom Busby, Badge Builders adlı halka açık alanın projeye katılmak için daha fazla geliştirici çekeceğine inanıyor. Bu sayede geliştiriciler sabit bir gelir elde edebilirler. Doğal olarak, bu model ekosistemin daha da gelişmesine katkıda bulunur. Tom’un dediği gibi, BADGER‘ın fiyatı 36.48 dolar. Yazma sırasında, fiyat 35.85 dolara düştü.

SuperRare (RARE)

Liste, NFT projelerine odaklanmaya devam ediyor. Ekosisteminde 90 milyon dolar değerinde dijital sanat ile SuperRare (RARE) şimdiye kadar sanatçılara 3 milyon dolardan fazla telif ücreti ödedi. Analistler, SuperRare 2.0’ın iki sorunu çözdüğüne dikkat çekti. Tek bir ekibin üretimi sanat ekosistemi için iyi değil. Sanatçıların daha fazla desteğe ihtiyacı var ve SuperRare (RARE) bu sorunları çözüyor.

Tom görüşlerini abonelerle paylaştığında, RARE’nin fiyatı yaklaşık 1,66 dolardı.

Zamio (ZAM)

Merkezi ve merkezi olmayan finansal projelerin yanı sıra ara projeler de vardır. Bu tam olarak Zamio’nun (ZAM) yapmaya çalıştığı şeydir.

Zamio, CeFi ve DeFi’nin bir kombinasyonu olarak görülebilecek hibrit bir finansal ekosistem oluşturmaya çalışıyor. Merkezi olmayan borsa PancakeSwap ve merkezi platform Gate.io’nun listelenmesinden sonra, altcoinlerin değeri %2300 artışla 0,03 dolardan 0,70 dolara yükseldi.

“Uzmanlara göre, şirketin ürünleri 2022’de daha popüler olmaya devam edecek.Elbette bu durum ZAM fiyatlarını olumlu etkileyecek. Bugün Zam.io, hisse senedi sermayesinin kripto para birimlerine aktarılmasını sağlayan benzersiz bir zMorgan protokolü geliştirdi. “.

Video paylaşıldığında, ZAM token fiyatı yaklaşık 0,25 dolardır.

Smooth Love Potion (SLP)

Smoothing Love Potion (SLP) jetonları, Axie Infinity oyunu oynanarak elde edilir. Bu jetonlar, Axies adı verilen yeni sanal evcil hayvanları yetiştirmek için kullanılacak. Bol arz nedeniyle fiyatları düşen SLP, büyük bir fırsat yakalamış görünüyor. Ayrıca gelecekte daha kıt hale gelebileceğini anlıyoruz.

“Yetiştirme maliyeti 100 SLP’den başladı ancak kademeli olarak arttı, ikinci çeşit 200 SLP’ye, üçüncü çeşit  Axies 300’e, dördüncü çeşit 500’e, beşinci çeşit 800’e, üçüncü çeşit 500’e yükseldi. Altı çeşit sayısı 1.300’e çıkarıldı. yedi kata kadar yükseltilebilir. Yedinci çeşidin fiyatı 2.100 SLP. Bu kısıtlama piyasada hiperenflasyonu önlemek için var.” Ayrıca yeni oyuncuların oyunda SLP biriktirmesi zordur.

Aksine, Axie Infinity topluluğu borsada SLP satın almayı tercih ediyor. Yazma sırasında, SLP 0.074 $ olarak fiyatlandırıldı ve piyasa değeri 187 milyon $ ‘ın üzerine çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.