Haberler

Binance hizmet sınırlarını genişletiyor: O ülkede 2 yeni ofis açılacak!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para piyasalarında, işlem hacmiyle en büyük borsa konumunda bulunan Binance, kripto hizmet alanlarını genişletmek için bir kez daha düğmeye bastı. Bu kapsamda Binance borsası, Brezilya’da hedeflediği genişleme planını açıkladı. Binance tarafından yapılan açıklamaya göre borsa, kripto para adaptasyonunun en üst düzeylerde olduğu ülkelerden biri olan Brezilya’da iki yeni ofis açacak. Birçok kripto para odaklı şirketin ofis ortamını taşıdığı Brezilya’da, Binance da bu yönde adım atacak.

BINANCE BREZİLYA PLANLARINI AÇIKLADI

Binance Brezilya Planlarini Acikladi

Binance borsası geçtiğimiz yıl uzun bir süre boyunca çeşitli ülkelerde yasal uyumluluk konularıyla mücadele ediyordu. Brezilya’da da Binance özelinde olmasa da kripto para şirketlerine yönelik bir uyumluluk süreci bulunuyordu. Ancak kripto paraların artan benimsenmesi ile Brezilya da şirketlere çeşitli esneklikler sağlamaya başladı. Bu fırsatı değerlendiren Binance, Brezilya’da Simpaul Investimentos’u satın aldı ve ödeme aracı olarak kullanacağını duyurdu.

ÇALIŞAN SAYISI ARTIRILACAK

Binance, Brezilya’da kurulması hedeflenen 2 yeni ofis için şimdilerde yoğun bir mesai harcıyor. Rio de Jenerio ve Sao Paolo’da kurulması planlanan ofislerin, ülkedeki çalışanları destekleme amacıyla da ortak kampüs şeklinde inşa edilmesi düşünülüyor. Binance borsasının şu anda Brezilya’da toplam 60 çalışanı bulunuyor ve açılacak olan 2 yeni ofisle birlikte çalışan sayısının 150’ye yükseltileceği belirtiliyor. Borsadan gelen açıklamaya göre çalışanlar, kendi çalışma şekillerini seçebilecek. Ayrıca borsadan gelen açıklamaya göre gelecek dönemlerde bir banka kartı da hizmete sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.