Haberler

Binance’in Yan Kuruluşu Moon Tech Spain, İspanya’da Dijital Varlık Hizmet Sağlayıcı Lisansı Aldı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Binance‘in yan kuruluşu Moon Tech Spain, İspanya’da dijital varlık hizmet sağlayıcısı lisansı aldı. Kripto para sektörünün hızla büyümesiyle bu konudaki çalışmalar ilgi gördü. Binance’in yan kuruluşu Moon Tech Spain, en son bilgilere göre bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için İspanya Merkez Bankası’ndan gerekli lisansı aldı.
Binance’in Twitter hesabından açıklama yayınlandı.

Binance, İspanya’da Dijital Varlık Hizmet Sağlayıcısı Lisansı Aldı.

kripto para borsası  Binance, İspanya Merkez Bankası tarafından Moon Tech İspanya aracılığıyla bir sanal varlık servis sağlayıcısı olmak için onaylandı.

Binance Kripto Odeme Bifinity 2

Binance konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Binance İspanya Merkez Bankası tarafından İspanyol yan kuruluşu için Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edilmiştir. Bu, Binance’in merkez bankasının AML ve CTF kurallarına uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmeti sunmasına olanak tanıyacak.

Son olarak, Binance merkez bankasının kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı (AML/CTF) düzenlemelerine uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmetleri sunmasını sağlayacak.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.