Kripto Para BirimleriBitcoin HaberleriHaberler

SHIB Balinası 2 Altcoin Satın Aldı!

SHIB Balinası, Yeni Avlarını Buldu!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

SHIB Balinası 2 Altcoin satın aldı. WhaleStats, Ethereum balina verilerini Etherscan’da paylaşarak Shiba Inu (SHIB) yatırımları hakkında yeni istatistikler yayınladı. WhaleStats tarafından verilen ve analitikler tarafından izlenen verilere göre, büyük bir yatırımcı 271.3 milyon dolarlık SHIB satın aldı. Bunun dışında, sepette artık iki popüler DeFi Token var. İşte detaylar…

Ethereum Tarafından Yapılan Milyon Dolarlık Bir İşlem

WhaleStats tarafından sağlanan ve Etherscan’da kaydedilen verilere göre, önemli bir Ethereum yatırımcısı Shiba Inu’ya 271 milyardan fazla token yatırımı yaptı. Etherscan’ın bu cüzdanla ilgili ayrıntılı bilgisine göre, bu balina son zamanlarda Shiba Inu’yu çok sayıda, bazıları yukarıda açıklananın iki katı kadar satın alıyor ve satıyor. Balina, beş gün önce SHIB’den aynı miktarı satın aldı, ancak satın alma işleminden birkaç saat sonra tükendi.

Daha önce bildirildiği gibi, bir Ethereum balinası 200.588.182.473 Shiba Inu için 4.944.498 dolar ödedi. Bu satın alma önceki SHIB satın alımıyla birleştirildiğinde, cüzdan artık toplam 3.914.263.607.418 SHIB’ye sahip oldu.

SHIB Balinası, AAVE ve MKR Aldı

Bu arada, SHIB’de 91.757.200 dolara sahip ve WhaleStats ölçeğinde 48. sırada yer alan “Sabo” cüzdanı, 2 milyon dolardan fazla 1,024 Maker (MKR) satın alarak kripto varlıklarını artırdı. AAVE, cüzdanına 2.746.299  dolar değerinde 16.706 Jeton  koyan “Sabo’nun” sahibi tarafından satın alınan başka bir altcoindi.

Shib Balinası 2 Altcoin Satın Aldı?
Shib Balinası 2 Altcoin Satın Aldı!

Bitcoin Balinaları da Hareketlendi

Bitcoin balinalarının kripto para birimini biriktirdiği keşfedildi. Zincir içi analitik firması Santiment’e göre, 2203 adresin sahip olduğu BTC miktarı bir yılın en yüksek seviyesinde ve her bir adresin 44.2 milyon ila 440,2 milyon dolar arasında olduğu görülüyor. Bu grup, 100 ila 1.000 BTC’ye sahip adres grubuyla birlikte, işletmeye göre “tarihsel olarak tahmin edilen fiyat değişiklikleri”. Diğer kanıtlar, Bitcoin fiyatının yakın gelecekte değişmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.