HaberlerKripto Rehber

TROY Coin Nedir? TROY Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Bu yazımızda TROY coin nedir, kripto para birimi TROY Trade nedir, TROY coin nasıl satın alınır gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. İşte TROY coin yorum ve geleceği hakkında ayrıntılar…

TROY Coin Nedir?

Troy, kurumsal müşterilere ve profesyonel tüccarlara eksiksiz bir kripto finansmanı ve aracılık hizmetleri yelpazesi imkanı tanır.

Troy, değerli bir kullanıcı deneyimi sağlamaya kendini adamıştır:

Farklı bölgelerdeki farklı düzenleyici politikalar ve kullanıcı alışkanlıkları için yerelleştirilmiş aracılık hizmetleri.

Borsalar arasında kripto para sepetlerinin çeşitlendirilmesi, aynı zamanda çapraz değişim anlaşmaları gerektirir.

Troy, eksiksiz entegre kripto ticareti, saklama ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir ekonomik model oluşturmayı amaçlamaktadır. Gelir modelleri şunları içerir:

Takas ve emanet hizmetleri için işlem komisyonları ve ücretleri.

Müşterinin marj finansmanı pozisyonları, nakit veya token finansmanı olarak dağıtılır.

Varlık yönetimi, otomatik risk yönetimi, veri analizi hizmetleri vb. Dahil olmak üzere katma değerli aracılık hizmetleri için ücretler.

Önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

Toplu Ticaret: Troy, kullanıcılara bir dizi kripto para borsasında blok likiditeye tam erişim sağlar. Anahtar özelliklerden bazıları akıllı sipariş yönlendirme, esnek hesap yönetimi, karanlık havuzlar, ödeme hizmetleri ve otomatik risk yönetimini içerir.

Veri Analitiği: Troy, yapay zeka ve nicel modellerle optimize edilmiş blok zinciri verileri, ticaret verileri, piyasa verileri, sosyal veriler ve medya verileriyle müşteri karar verme sürecinde yanında olur.

Çeşitli Aracılık Hizmetleri: Troy, gerçek zamanlı fon transferleri ve mutabakatlar, marj ticareti, OTC ve daha fazlasını sağlar. Dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunmaktadır.

Tam Yığın Varlık Yönetimi Çözümleri: Troy, yüksek frekanslı ticaret algoritması performansını iyileştirmek için ortak konum ve düşük gecikme süreli erişim hizmeti tarafından destek görmektedir. Ayrıca, doğrudan işleme, kesin kene geçmiş verileri ve strateji değerlendirme sistemi ile nicel çözümlere maruz kalma sağlar.

Troy Coin Nedir? Troy Coin Yorum Ve Geleceği 2022

Troy Tokenomik

TROY coin, Troy platformunun yerel bir yardımcı program token’ı olarak işlev görür ve aşağıdakileri içeren potansiyel kullanım durumları vardır:

Bir platform tokeni olarak Troy Trade’deki özelliklere erişim araçları, arz ve talebin yeniden dengelenmesiyle dinamik olarak yakılacaktır.

Küresel bir broker-broker ağını sürdürmek için stake etme.

Bazı temel öğeler şunlardır:

Troy, kripto ticareti ve varlık yönetimine odaklanan küresel bir ana komisyoncudur. Troy, kurumsal müşterilere ve profesyonel tüccarlara, spot ve marjin ticareti, türevler, veriler, saklama, borç verme ve tek bir hesapta bahis dahil olmak üzere kripto para birimi aracılık hizmetleri sunar.

Troy, özel aracılık hizmetlerini doğrudan farklı hedef bölgelerdeki müşterilere emanet ederek sürdürülebilir bir aracılık ağı kuruyor.

Images?Q=Tbn:and9Gcskchbfel6Vxa0Rk7A2Bn8Epbnhug8Tlvn Qy9Ms4Haycaycy1Zver Oqurc8Omxiam4Zm&Amp;Usqp=Cau

 

Ürünler ve Metrikler

Bir mikro hizmet ve dağıtılmış mimari sayesinde sistem kararlılığı, ölçeklenebilirlik ve güvenlik garanti edilebilir. Troy birkaç çekirdek alt sisteme bölünmüştür, her bir alt sistem birbirinden bağımsız hareket ve birbirini çağırabilir. Başlıca alt sistemler arasında kullanıcı alt sistemi, piyasa alt sistemi, piyasa alt sistemi, ticaret alt sistemi, yönetim alt sistemi, ağ geçidi alt sistemi, ortak bileşenleri vb. bulunur. Alım satım alt sistemi, sipariş işleme modülünü, varlık muhasebesi modülünü ve planlanmış çizelgelemeyi vb. içerir. Bu bir çekirdek alt sistemdir.

Kullanıcılar, Troy Trade platformunda kripto varlıklarını yatırma, çekme ve aktarma işlevlerine sahip yeni ticaret hesapları oluşturabilir. Kullanıcılar ayrıca kripto borsalarındaki mevcut işlem hesaplarını API’ler aracılığıyla Troy’a bağlamayı da seçebilirler. Ek olarak, kullanıcılar diğer kullanıcıları kendi hesaplarında işlem yapmaları için yetkilendirebilir. Hesapların tüm yetkilendirmeleri ve yönetimi, risk yönetimi modülü kullanılarak hesap sahipleri tarafından takip edilebilir.

Ticaret arayüzünde, kullanıcılar farklı hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilir ve borsalar arası ticaret yapabilir. Aynı sayfada, veri izleme ve strateji ticaret panelleri, kullanıcıların gerçek zamanlı piyasa değişikliklerini gözlemlemelerine ve ticaret verimliliğini artırmak için ana akım ticaret yürütme algoritmasından yararlanmalarına olanak tanır.

Veri analizi modülü, kullanıcıların spot ticaret, marj ticareti ve onchain verileri dahil olmak üzere tüm üst düzey borsalardan verilere erişmesine olanak tanır.

Troy’un bu dönemde maksimum ortalama günlük işlem hacmi yaklaşık 100 milyon dolara ulaştı ve gerçekleştirilen maksimum günlük emir sayısı yaklaşık 2 milyon dolar oldu.

Ticari Ortaklıklar 

IOST: IOST, merkezi olmayan bir ekonominin güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek bir TPS blok zinciri altyapısı inşa ediyor. Troy Network, ölçeklenebilirliğini ve kullanılabilirliğini geliştirmek için IOST’nin zincir dışı ölçekleme teknolojisini kullanacak.

Celer Network: Celer Network, hızlı, kolay ve güvenli zincir dışı işlemler sağlayan bir Layer 2 ölçeklendirme platformudur. Troy, Celer ile ortak olacak ve Celer Network’ün yeni ve gelişmiş durum kanalı ölçekleme teknolojisini kullanacak.

Harmony: Harmony, durum paylaşımı ve eşler arası ağ oluşturmada büyük yeniliklere sahip hızlı ve güvenli bir blok zinciridir. Harmony, Ar-Ge kaynaklarını layer 1 ölçeklendirme çözümlerinin Ar-Ge’sine tahsis etmek için Troy ile birlikte çalışacak.

CocosBCX: Cocos-BCX, dijital oyun ekonomisi için merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. Troy, blockchain oyunlarında değiştirilebilir ve ticareti yapılamayan tokenlerin ticaretini geliştirmek için Cocos-BCX ile yakın bir şekilde çalışacak.

Ankr Ağı: Ankr, blok zinciri tabanlı bir bulut bilişim platformudur. Troy ve Ankr, veri depolama ve yerleşim için yeni bir tür bulut hizmeti oluşturmak için birlikte çalışacak.

TROY Coin Yorum ve Geleceği 2022

TROY’un sizin için doğru olup olmadığı, kişisel koşullarınıza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız bir yatırım yapmayın.

Digital Coin Price’ın fiyat tahminlerine dayanarak, TROY fiyatı on yıl içinde 0,03 dolara ulaşabilir. Digital Coin Price, fiyatın Ocak 2028’de 0.03565150400 dolara ulaşacağını iddia ediyor. Tahminlerin yanlış olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Tahminler, kendi araştırmanızın yerine kullanılmamalıdır. Yatırım yapmadan önce daima kendi durum tespitinizi yapın. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın veya ticaret yapmayın.

TROY Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TROY Coin 0.068685 TL’den işlem görüyor. TROY Coin, son 24 saatte 11,448,961 işlem hacmine ve toplam 31,9 Milyon dolar piyasa değerine sahiptir.

TROY Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TROY Coin, 0,0035 dolar işlem görüyor. TROY Coin, Mart 2022 itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,03874 dolara ulaştı. Ancak TROY, yılın en düşük seviyesini 0,004768 dolar olarak gördü.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.