Metaverse HaberleriHaberlerKripto Para Birimleri

Ankara’da Metaverse Sinyalleri!

RACA Ekibi Ankara Ziyareti Gerçekleştirecek!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Ankara’da metaverse sinyalleri. Kripto dünyasının önde gelen isminin annesi ve Tesla’nın sahibi Elon Musk tarafından oluşturulan RACA’nın Türkiye ayağına göre, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecekler ve evrensel metaverse‘yi tartışacaklar. RACA üç proje üzerinde çalışıyor: NFT’lerin temeli olan MPD, MMO 3D Mapping Mateverse anlamına gelen USM ve AI robot köpekleri ile dünyanın ilk merkezi olmayan depolama seçeneklerinden biri olan Dancing Koda. RACA Türkiye, USM girişimleri için önce Mansur Yavaş, ardından Ekrem İmamoğlu ile görüşeceklerini söylüyor.

Bu RACA USM Nedir?

RACA, madencilik yapmaması ve oyuncuların oyun mantığı yoluyla metaverse oyunlarda jeton elde etmelerine izin vermesiyle tanınır. Buna ek olarak, Radio Caca (RACA) şu anda önceki 24 saatte yüzde 19 artışla 0,001819 dolardan işlem görüyor.

Ankara'Da Metaverse Sinyalleri!
Ankara’Da Metaverse Sinyalleri!

USM ise 3D Mapping Metaverse olarak bilinen Decentraland’e benzer bir MMO’dur. Bu metaverse ortamında, kullanıcılar gerçekçi bir 3B gezegeni deneyimleyebilir. Bu işlevsellik ile USM, küresel kripto oyun pazarında ilk sırada yer alabilir.

Ankara ve Metaverse

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın  geçmişte metaverse ile ilgili açıklamalar yaptığı biliniyor ancak görüşmeyle ilgili henüz herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Los Angeles, Bari ve Helsinki’den sonra Open Ar Cloud Association, Ankara’yı dördüncü test şehri olarak ilan etti. Bu duyuru Mansur Yavaş tarafından da paylaşılarak desteklendi. Teknolojik yeniliklere verdiği destekle tanınan Yavaş, RACA’nın toplantı duyurusu hakkında henüz bir açıklama yapmamasına rağmen takipçileri tarafından konuya olumlu baktığı görülüyor.

Ankara Metaverse Mansur Yavas

Görüşmenin konusu henüz netlik kazanmasa da USM, Mansur Yavaş’a Open Ar Bulut Derneği’nin daha önce yaptığı gibi Ankara temalı arazi modeli ile bir proje sunabilir. Play to Earn oyunlarının artan popülaritesi ile dünyaya hızla yayılan bu trend, özellikle Ankara’daki metaverse meraklıları USM ile Mansur Yavaş’ın karşılaşmasını dört gözle bekliyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.