Kripto RehberBasın Bülteni

JasmyCoin Nedir, JASMY Nasıl Alınır?

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

JasmyCoin, Jasmy platformunun yerel kripto para birimidir. JASMY, protokolün token aktarımı ve ağ hizmetlerinin ödemesi için kullanılır. Ancak oluşturulan algoritmada JASMY daha birçok amaca sahip olarak işlev görebilir.

JasmyCoin (JASMY) Nedir?

JASMYCoin, Nesnelerin İnterneti platformlarını geliştiren bir kuruluş olan Jasmy’e güç sağlayan bir ERC-20 token’ıdır. Jasmy, merkezi sunucular aracılığıyla cihaz ve veri ağlarını koordine etmek yerine uç bilgi işlem ve merkezsiz bir depolama ağı olan IPFS’de merkezden kurtulmayı hedefler. JASMY Coin, cihazlar arasında token’ları aktarmak ve ağ hizmetlerinde ödeme yapmak için kullanılır.

JasmyCoin, ERC-20 standartını temel alır. JASMY, belirtilmemiş sayıda kişi ve işletme tarafından değer değişiminin veya hizmetler için ödeme kanıtı olarak aktarım mekanizması işlevi görür. Kullanılabilirlik sınırlandırılmayarak Jasmy Coin, çok çeşitli amaçlara sahip olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Binance Kripto Para Yatırma Nasıl Yapılır?

JASMY Coin Nereden Alınır?

JasmyCoin Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. JASMY Coin; Binance platformunda JASMY/BTC, JASMY/BNB, JASMY/USDT ve JASMY/BUSD paritelerinde işlem görüyor. JASMY Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.18 dolardan alım satım işlemi görüyor.

JasmyCoin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de JASMY Coin satın alabilirsiniz. JASMY/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. JASMY/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından JASMY Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.