Altcoin Haberleri

Kripto kâhini Poppe odağına Cardano’yu aldı, analizini paylaştı: Grafikte tepe noktası burası olacak

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para piyasalarında birçok kişinin “Kahin” olarak tanıdığı usta analist Michael van de Poppe, analizlerine ve tahminlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Ünlü analist, bu kez de son günlerde gündeme gelen popüler altcoin Cardano (ADA) ile ilgili analiz ve tahminlerini paylaştı. Uzun zamandır beklenen Vasil hard forku’nun gerçekleştirildiği Cardano ağında kripto para yatırımcılar gelecek fiyat hareketlerini öngörmek için grafikleri incelemeye ve analist yorumlarını değerlendirmeye devam ediyor.

ANALİST ADA FİYATINDA GRAFİĞE DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü analist Michael van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Vasil hard forku sonrası Cardano fiyat grafiğinde görülen ilerleme üzerinden tahmin ve analizlerine yer verdi. Poppe söz konusu paylaşımında Cardano için nihai talep bölgesinin 0,30 dolar ile 0,375 dolar arası olduğunu öne sürdü ve grafiğin “toparlanıyor gibi göründüğünü” ifade etti. Analiste göre Vasil hard forku sonrasında Cardano grafiğinde ortaya çıkan veriler, ADA fiyatının toparlanmasının sinyalleri olarak değerlendirilebilir.

VASIL HARD FORKU TAMAMLANDI

Vasil Hard Forku Tamamlandi

Cardano ağındaki Vasil yükseltmesi, geçtiğimiz Perşembe günü UTC 21.44’te yayına girdi ve blok zinciri ağına önemli ölçüde yetenek ve performans geliştirmeleri getirdi. Vasil hard forku’nun ADA fiyatına olumlu şekilde yansıması bekleniyordu ve aslında bu yansıma beklentileri karşıladı. Ancak genel olarak piyasada ayı sezonu devam ettiği için grafikteki yeşil görünüm de kısıtlı kaldı. CoinGecko verilerine göre ADA yazım sırasında 0,4502 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberde yer alan fiyat tahminleri ve yorumları analistin kişisel görüşleridir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.