Altcoin Haberleri

Piyasa kan ağlarken o atağa kalktı, analistlerden “boğa sinyali” yorumu geldi!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para piyasası uzun bir süredir ayı sezonundan kurtulmak için mücadele veriyor. Bu süreçte kripto para piyasasında çift yönlü dalgalanmalar yaşanmış olsa da 2022 genelinde kripto paralarda genel olarak aşağı yönlü fiyat hareketleri ve hatta kimi zamanlarda çöküşler görüldü. Piyasada ayı sezonu etkileri yaşanmaya devam ederken bazı altcoinlerde ise piyasanın aksine yukarı yönlü fiyat hareketleri görüldü ve söz konusu varlıkların yatırımcıları bu yükselişlerle kazançlar elde etti. Piyasadan ayrık hareketleri ile son dönemlerde dikkat çeken varlıklardan biri de PancakeSwap (CAKE) oldu.

CAKE FİYATINDAKİ YÜKSELİŞ

Cake Fiyatindaki Yukselis

Son birkaç günlük süreçte umut veren bir fiyat performansı kaydeden PancakeSwap (CAKE) bu fiyat hareketlerinden sonra yeşil bölgede kalabilmek adına piyasa şartlarına rağmen rakiplerine göre daha iyi bir performans ortaya koymayı başardı. CoinGecko verilerine göre CAKE son 7 günlük süreçte %4’ten fazla değer artışı yaşadı ve 652 milyon dolarlık piyasa değeri ile 4,61 dolar seviyesine tırmandı. Yatırımcılar, CAKE fiyatındaki bu ayrık ve pozitif fiyat hareketinin arkasında neler olduğunu merak ediyor.

CAKE NEDEN POPÜLER OLDU?

CAKE fiyatı artış gösterirken CAKE tarafında dikkat çekici bazı gelişmeler yaşandı. CAKE, haftalık performansta, piyasa değeri ile en büyük 10 kripto para arasında bulunan XRP’den sonra ikinci sırada yer aldı. Bu sıralama analistlere göre önümüzdeki günlerde bir boğa koşusunun sinyali olabilir. Öte yandan CAKE, BNB zinciri projelerinin trend olduğu son dönemde CoinMarketCap’te de yine üst sıralarda yer almayı başardı. Bu da analistlere göre olumlu bir başka sinyal olarak ele alınabilir.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberde yer alan bilgi ve yorumlar analistlerin belirttiği yorumlara dayanmaktadır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.