HaberlerAltcoin Haberleri

7 Alt Coinde Büyük Gelişme!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

7 alt coinde büyük gelişme! Mike McGlone ve eski BitMEX CEO‘su Arthur Hayes gibi uzmanlar, Bitcoin boğalarının 43.000 dolar kaybetmesiyle fiyat beklentilerini milyon dolar aralığına yükseltti. Kripto para piyasası da çok aylık kayıpları hızla telafi ediyor ve ruh hali iyimser. İşte bu hafta SHIB, Cardano, Ripple, OCEAN, RGT ve diğer projelerden en son güncellemeler…

7 Alt Coinde Büyük Gelişme!
7 Alt Coinde Büyük Gelişme!

Cardano, Ripple ve diğer sekiz altcoin bu hafta ilerleme kaydetti.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen’e göre SEC’in uzatma talebi reddedilmeli. 21 Mart’ta SEC, uzatma talebinde bulundu. Dava sürecinden en son gelişmelere Kriptokoin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ocean v4, OceanDAO ödüllerinin yakında piyasaya sürülmesinin ve Dimitra Technology ile işbirliğinin ardından, Ocean Protocol’ün (OCEAN) değeri önceki iki haftada %80’den fazla arttı.

SushiSwap, Sushi DAO‘ya yatırımcılarını ve topluluğunu güvence altına alırken aynı zamanda riskleri de azaltacak bir platform sağlayacak “Sushi Yasal Yapısını” önerdi.

Cardano’nun (ADA) kilitli toplam değeri (TVL) %13 artarak 272.38 milyon $’a ulaştı. MinSwap DEX platformu, şu anda güvence altına alınan 174.51 milyon $ ile ağın finansmanının çoğunu sağlıyor.

Dördüncü en büyük Ethereum balinası olan “Tsunade“, haftanın en büyük balina alımını gerçekleştirerek Shiba Inu’yu 1.18 milyon dolara (SHIB) satın aldı. Karşılığında, devasa balina banka hesabına 51.44 milyar SHIB yatırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.