HaberlerAltcoin Haberleri

Aralık Ayında Fiyatını 10’a Katlayacak Kripto Paralar

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği popüler Youtube kanallarından Altcoin Daily analisti Austin Arnold, Aralık ayında fiyatını 10’a katlayacak kripto paraları takipçileriyle paylaştı. Analistin paylaştığı kripto para birimleri düşük piyasa değerleriyle dikkat çekiyor.

Celcius (CEL) ve Mina Protocol (MINA)

Yatırımcının artış beklediği diğer kripto para birimleri Celcius (CEL) ve Mina Protocol (MINA). Bu yılın başlarında Celsius, madencilik ekipmanı ve madencilik şirketi öz sermayesine 200 milyon dolar yatırım yaptı. Bu da Celsius’un madencilikteki toplam yatırımını 500 milyon dolara çıkardı.

Analist ise konuyla ilgili olarak, Celsius, bu eğilime ilgi duyan ve madencilik dışındaki birçok şirketten sadece biri. Celsius, mevcut hizmetleri finanse etmek için madencilik yoluyla kazandığı Bitcoin’i kullanacak.” açıklamasını yapıyor.

Öte yandan analiste göre Mina Protocol büyük işler yapıyor. Mina’nın en yeni SNARK’ı olan entegrasyon ve yükseltmelere gelince ise analist, Kimchi’nin orijinal PLONK SNARK’tan daha hızlı doğrulama ve kanıtlama süresi getirdiğini ifade ediyor:

Katılımcılar yakında daha fazla verimlilik elde edecek ve böylece daha az bilgi işlem gerektireceğinden, Kimchi, Mina’ya kolay Snapps programlanabilirliği getirmenin anahtarı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Potansiyeli Yüksek Altcoin Önerileri!

Ardana (DANA) ve Audius (AUDIO)

Yatırımcının listesinde ilk iki sırada Ardana (DANA) ve Audius (AUDIO) yer alıyor. Bu noktada analist, Near protokolü ile ortaklığının bir parçası olarak Ardana’nın Cardano ve NEAR arasında varlık transferi için bir köprü kuracağını vurguluyor.

Ayrıca analist, “İşbirliği, her iki kuruluşun da gelişen blok zinciri teknolojisi ekosisteminde yeni büyüme yollarını keşfetmesine yardımcı olacak ve bu durumun gelecekte blok zinciri ölçeklenebilirliği için bir dönüm noktası olacağını kanıtlayacak” sözlerini kullanıyor.

ince analist, Audius kullanıcılarının Ethereum ve Solana’da yer alan NFT’lerini Twitter ve Discord gibi alanlarda sergileyebilecekleri büyük bir yeniliği duyurduğuna değiniyor.

Analiste göre Audius, NFT’leri ana akım haline getirmek için büyük bir adım attı. Bu özellik, NFT’leri daha keşfedilebilir hale getirerek NFT‘nin kitlesel olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor.

OriginTrail (TRAC) ve Modefi (MOD)

OriginTrail (TRAC), insanlığın en önemli varlıklarını organize eden ve onları keşfedilebilir, doğrulanabilir ve değerli kılan dünyanın ilk merkezi olmayan bilgi grafiği olarak tanımlanabilir. Yatırımcı, OriginTrail’in yakında Polkadot ekosisteminde açık artırmaya çıkacak parachain projelerinden biri olacağını açıkladı.

Bunun yanında Modefi (MOD) de akıllı sözleşmeler aracılığıyla entegrasyon için on-chain verilerin gerçek anlamda merkezsizleştirilmesini güçlendiren Oracle blok zinciri çözümleri geliştiren bir proje olarak değerlendirilebilir. Analiste göre proje; merkezi olmayan toplu oracle çözümü, isteğe bağlı oracle özelliği ve Oracle pazarı ile Chainlink’ten ayrılıyor.

Pokemon Go ve Rarible (RARI)

Arnold’un listesindeki bir sonraki büyük proje Pokemon Go. Analist, popüler artırılmış gerçeklik mobil oyunu Pokemon Go’nun geliştiricisi Niantic’in 300 milyon dolarlık fonla “gerçek dünya” için bir metaverse inşa etmeyi planladığının altını çiziyor.

Bir NFT pazar yeri olan Rarible ise yakın zamanda, NFT yaratıcılarını toplulukla buluşturmak amacıyla Rarible Messenger özelliğinin lansmanını duyurdu. Analist, Rarible Messenger’ın blockchain aracılığı ile kişilerin iletişim kurmasının en kolay yolu olduğunu ifade ediyor.

UYARI: Bu yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Kripto para  yatırımcıları yatırım yapacakları projeleri kendi araştırmaları doğrultusunda seçmelidir.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.