Haberler

Binance’den, Bitcoin Getiri ve Kredi Projesi Zest Protocol’e Yatırım Desteği

Binance'in yatırım kolu olan Binance Labs, zincir üstü Bitcoin kredi projesi Zest Protocol'e yatırım yaptığını duyurdu.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs, zincir üstü Bitcoin kredi projesi Zest Protocol’e yatırım yaptığını duyurdu. Kullanıcılar, Zest üzerindeki hesaplarına BTC gönderdikten sonra, burada sBTC‘ye dönen varlıkları sayesinde getiri ya da kredi opsiyonlarından birini seçebiliyor.

Image 20

Binance’in iştiraki olan Binance Labs, Zest Protocol adlı Bitcoin kredi ve getiri projesi üzerinde çalışan Staks ağına yatırım yaptığını resmen açıkladı. Binance Labs, şimdiye kadar 25’ten fazla ülkede 10 milyar dolardan fazla yatırım yaptı.

est Protokolü, yaklaşan Stacks Nakamoto güncellemesini ve sBTC blok zinciri geliştirmesini kullanma özelliğine sahip. Bu protokol, yüklenen Bitcoin’lerin sBTC’ye dönüştürülmesini sağlıyor ve ardından kullanıcıların sistemden kredi çekmesine veya getiri elde etmesine izin veriyor.

Kullanıcılar, sisteme bağladıkları BTC’ler üzerinden likidite sağlayıcısı konumuna gelerek Earn (Kazan) Havuzu ile getiri elde edebilirler. Ayrıca, Kredi (Barrow) Havuzu üzerinden yüklenen BTC’ler karşılığında kredi de çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.