HaberlerAltcoin HaberleriBitcoin Haberleri

BNB Coin Bitcoin (BTC)’e Kıyasla Daha Çok Volatilitesinin Artması Bekleniyor!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Bitcoin fiyatı şu anda nispeten iyi konumda ve 63.000 dolar seviyesine geri döndü. Mayıs ayının ortasına geldik ancak Nisan ayındaki düşüşün ardından Mayıs ayında beklenen yükseliş henüz başlamadı. Bu hafta gelecek enflasyon verisiyle volatilitenin daha da artması bekleniyor.

Binance borsasının arkasında olduğu proje için 3 büyük yükseliş katalizöründen bahsetmiştik. Yazı hazırlandığı sırada 600 dolar eşiğinde tutunan fiyat BTC kadar büyük kayıplar yaşamadı. MACD yükseliş eğilimini teyit ediyor ve RSI yeniden aşırı alım seviyelerine yaklaşarak hızlı toparlanma ihtimalini vurguluyor.

BNB Coin

Direnç seviyesi olarak 590 dolar önemli bir eşik olarak karşımıza çıkıyor. Bu seviyenin aşılması, BNB Coin fiyatının 645 dolar seviyesine doğru yükselmesini sağlayabilir. İkinci güçlü direnç seviyesi olan 692 dolar ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak öne çıkıyor. Bu seviyenin kırılması durumunda, BNB Coin’in yeni rekor seviyelere ulaşması beklenebilir.

Image 21

BNB Coin boğaları, olası bir düşüşte 477 ve 370 dolar arasında yeni dipler görebilir. Yükseliş ivmesinin devamı için ise 370 dolar üzerinde kapanışların devam etmesi şart. Düşüş senaryosu ise 590 dolar üzerinde kapanışlar yapılamaması halinde mümkün olacak.

Yaklaşık 566 dolarda bulunan 50 günlük EMA, BNB fiyatı için önemli bir destek seviyesi. Son 2 ayda bu seviye, önemli bir destek görevi üstlendi. BNB fiyatının bu seviyeden toparlanması, bu seviyenin kilit bir seviye olduğunu gösteriyor.

Image 22

Bitcoin cephesinde durum gerçekten çok daha parlak. ETH gibi birçok altcoin BTC paritesinde erirken BNB Coin üç aydır yükselişine devam ediyor. 0,007984 BTC‘de bulunan direnç de aşıldığı için BTC karşısında yeni zirveler yaklaşıyor olabilir.

Eğer boğalar güç bulabilirse, BTC karşısında kazançlarını katlayabilir ve 0,01077 BTC ve 0,00145 BTC seviyelerini hedefleyebilir. MACD histogramı yükseliş eğiliminde ve RSI şimdilik nötr. BTC, yazı hazırlandığı sırada 62.825 dolardan alıcı buluyor.

Image 23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.