Editörden SeçmelerAltcoin HaberleriHaberler

Fenerbahçe Token 9 Ağustos’ta Ön Satışa Sunuluyor!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden olan Fenerbahçe Spor Kulübü, uzun zamandır beklenen kripto para anlaşmasını gerçekleştirdi.

Paribu ile yapılan iş birliği ile piyasaya sürülecek Fenerbahçe Token 9 Ağustos tarihinde ön satışa sunulacak. Anlaşma detaylarına yer verilmeyen açıklamanın tamamında aşağıdaki ifadelere yer verildi:

 

Fenerbahçemi̇z “Fenerbahçe Token” İçi̇n Pari̇bu İle Anlaşma Sağladi
Fenerbahçemi̇z “Fenerbahçe Token” İçi̇n Pari̇bu İle Anlaşma Sağladi
FENERBAHÇEMİZ “FENERBAHÇE TOKEN” İÇİN PARİBU İLE ANLAŞMA SAĞLADI

Paribu ile olan bu iş birliğimiz kapsamında, Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarlarımıza taraftar token’ı olarak tanımlanan kripto varlıklara sahip olma fırsatı sunulacaktır.

Kulübümüzün bu yeni adımıyla taraftarlarımızın kulübümüzle etkileşimleri artacak, bağlılık odaklı iletişimimiz güçlenecektir. Fenerbahçe Token satışa çıkmasının ardından Paribu üzerinden 7/24 satın alınabilecektir.

“Fenerbahçe neredeyse taraftarı oradadır” diyen taraftarlarımız; yapılacak taraftar oylamalarına, stadımızda düzenlenecek özel etkinliklere, takımımızla, sporcularımızla düzenlenecek buluşmalara katılarak kulübümüzle ilgili belirli adımlarda da söz sahibi olma imkanına sahip olacaklardır. Fenerbahçe Token sahibi olan taraftarlarımız, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacaklar, Fenerbahçe’nin en yakınında olma imkanı yakalayacaklar.

Taraftarının gücüyle dahil olduğu her alanda farkını ortaya koyan, rekorların karşılığı olan kulübümüz; yeni dünyanın dinamiklerinden biri olarak dünya genelinde ve ülkemizde tüm ilgiyi üzerine toplayan kripto varlık dünyasında da farkını ortaya koyacak!

Her koşul ve fırsatta ‘Mazim Fenerbahçe, Yarınım Fenerbahçe’ sözünün tam karşılığı olan büyük taraftarımız, Fenerbahçe’nin bugünü ve yarınları adına çok önemli olan bu adımda da Kulübümüzün yanında olacaklar!

İş birliğimize dair basın toplantısı, 9 Ağustos 2021 tarihinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecektir.

Fenerbahçe Token ile ilgili detaylı bilgiye https://www.paribu.com/fenerbahce-token adresinden ulaşabilirsiniz.

Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki açıklama www.fenerbahceorg.com sitesinden alınmıştır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Taraftar Token (coin) Rehberi

Paribu resmi sitesinden alınan Fenerbahçe Token ön satış bilgileri aşağıdaki gibidir:

Paribu Resmi Sitesinden Alınan Fenerbahçe Token Ön Satış Bilgileri
Paribu Resmi Sitesinden Alınan Fenerbahçe Token Ön Satış Bilgileri

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.