Altcoin HaberleriHaberler

Popüler Analist, Bu Altcoin’i İşaret Etti! Yüzde 400 Artış Bekliyor

Bu Altcoin popüler Analistin Dikkatini Çekti! Ünlü kripto analistine göre, bu orta büyüklükteki altcoin yakın gelecekte %400 büyüyebilir.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Popüler kripto para analisti Coin Bureau, merkezi olmayan veri depolamaya odaklanan popüler bir kripto para projesinin önemli bir yükseliş potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Coin Bureau,, Bu Altcoinde %400’lük Artış Bekliyor

Coin Bureau‘nun sunucusu Guy, yakın tarihli bir videoda 1,99 milyon YouTube abonesiyle dünyanın bilgilerini kurcalamaya karşı artan talep hakkında konuştu.

Analiste göre, Solana (SOL) tarafından işlem geçmişini korumak için halihazırda kullanılan bir protokol olan Arweave (AR), değişmez veri depolama için artan talebi şimdiden karşılıyor.

Analistin Arweave ile ilgili yaptığı açıklamalar şöyle:

Fiyatlandırmadan bağımsız olarak, mevcut göstergeler Arweave kullanımının katlanarak artmaya devam edeceğini ima ediyor. Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, geçen Ağustos ayında Arweave’i devraldığımda yalnızca 151 madenci vardı ve şu anda yaklaşık 1.200 madenci var.

Arweave’in cüzdan sayısı 90.000’den 155.000’in üzerine çıktı ve tutulan veri miktarı 10 terabayttan 55 terabaytın üzerine çıktı. Arweave’deki aylık işlem büyümesi ise geçen yıl arttı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Projenin zincir üstü istatistiklerine dayanan analist, AR‘nin şu anki fiyatı olan yaklaşık 34,75 $’dan %400 artışla önemli bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Analist, daha önceki açıklamalarına ek olarak şu açıklamaları yaptı:

Arweave, büyüme için çok fazla alana sahip olduğunu gösteren orta düzeyde bir piyasa değerine sahiptir. AR, uygun entegrasyon ve talebi artıran merkezi olmayan uygulamalarla uzun vadede 5 kat daha kolay hale gelebilir.

Coin Bureau Bu Altcoini Işaret Etti
Coin Bureau Bu Altcoini Işaret Etti

Analist Polkadot’u İşaret Etti

Guy, işlem kaydı için Arweave’i kullanan bir sonraki platform olarak Polkadot‘tan (DOT) bahsetti ve şunları söyledi:

Arweave’in kurucusu Sam Williams’ın Eylül ayı röportajında ​​söylediğine göre Polkadot, işlem geçmişlerini kaydetmek için Arweave’i kullanacak kripto para birimlerinden biri.

Polkadot’un geliştiricilerinin geçen yıl boyunca odaklarını saf ademi merkeziyetçiliğe değiştirdiği göz önüne alındığında, bu mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.