Haberler

Robinhood Avrupa’da Kripto Ticareti Uygulamasını Başlatarak Uluslararası Varlığını Genişletiyor

Bugün, popüler yatırım uygulaması Robinhood, Avrupa Birliği'ndeki kripto alım satım uygulamasını resmen tanıtarak uluslararası pazardaki hizmetlerinde önemli bir genişlemeye işaret etti.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Bugün, popüler yatırım uygulaması Robinhood, Avrupa Birliği’ndeki kripto alım satım uygulamasını resmen tanıtarak uluslararası pazardaki hizmetlerinde önemli bir genişlemeye işaret etti.

Avrupa’da hayata geçecek olan uygulama, yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) gibi önde gelen kripto para birimleri de dahil olmak üzere 25’ten fazla tokenden oluşan geniş bir yelpazeye erişim sunacak.

Bu Avrupa lansmanı, Robinhood’un sadece bir hafta önce Birleşik Krallık’ta aracılık hizmetlerini başlatmasının hemen ardından geldi. İngiltere pazarına açılma, İngiltere merkezli kripto girişimi Ziglu’yu satın almak için yapılan başarısız bir anlaşma da dahil olmak üzere birkaç başarısız girişimin ardından gerçekleşti.

Robinhood Avrupa’da Kripto Ticareti Uygulamasını Başlatarak Uluslararası Varlığını Genişletiyor

Robinhood, bugün yaptığı bir açıklamada, platformunun piyasada kullanıcılara benzersiz bir teşvik sağlayan tek platform olduğunu vurguladı. Her ay müşterilerin işlem hacminin belirli bir yüzdesini Bitcoin (BTC) olarak geri ödemeyi teklif ediyor. Ayrıca, kullanıcılar BTC cinsinden yönlendirme bonusları kazanma fırsatına da sahip.

Robinhood Crypto Genel Müdürü Johann Kerbrat, AB’nin kripto varlıklarına yönelik kapsamlı düzenleyici çerçevesinin, şirketin bölgedeki uluslararası genişleme planlarını demirlemesinde kilit bir faktör olduğunu vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.