HaberlerMetaverse Haberleri

Vodafone, Metaverse’te İlk Mağazasını Piyasaya Sürdü!

Vodafone, İlk Metaverse Mağazası olan Vodofone Metaverse Store'u Piyasaya Sürdüğünü Duyurdu.

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Vodafone, metaverse’te ilk mağazasını piyasaya sürdü. Vodafone, şu anda Decentraland’da faaliyet gösteren ilk metaverse mağazası olan Vodafone Metaverse Store’un açılışını duyurdu. Bu hamle ile kendi sektöründe Türkiye’de ilk metaverse mağazası kuran şirket olmuştur.

Kişisel bir dijital asistan olan TOBi, ziyaretçileri Vodafone metaverse mağazasına selamlıyor. Red ve FreeZone ürün ve hizmetlerinin Metaverse mağazasında kendi alanları vardır. Ek olarak, FreeZone Oyun bölümünde oyunla ilgili çeşitli bilgiler bulunur.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler ahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Araştırmalara göre metaverse, firmalar için 8 trilyon dolarlık fırsat barındıran büyük bir sanal evren olma yolunda hızla ilerliyor. Yeni nesil perakende anlayışını benimseyen bir şirket olarak, metaversede de var olmayı önemsiyoruz. Decentraland’de açtığımız Vodafone Metaverse Mağaza ile hem Vodafone Grubu ülkeleri arasında metaverse’te mağaza açan ilk ülke hem de Türkiye telekom sektöründe metaverse’te mağaza açan ilk operatör olduk. Bu mağazamızda müşterilerimize yeni nesil dijital deneyim yaşatarak ürün ve hizmetlerimize sanal evrende erişme imkanı sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimize her ortamda en iyi dijital deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.