Bitcoin Haberleri

Bitcoin 20 bin doları aştı, 2 analistten 2 kritik tahmin geldi: Bitcoin’de 25 bin dolar hedefi yeniden gündemde!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta boyunca kritik bölgelerde düşüş eğilimini sürdürdü ve 20 bin dolar seviyesinin altında fiyatlandı. Bu endişe verici bölgelerde bir haftadan uzun bir süre kalan Bitcoin, yeni haftada toparlanmaya başladı ve haftanın ikinci işlem gününde 20 bin dolar seviyesini aştı. Bitcoin’de toparlanma görülmeye başlamışken, önde gelen 2 popüler analist, Bloomberg’e Bitcoin fiyatına dair açıklamalarda bulundu. Uzman isimlerden gelen yorum ve tahminlerle birlikte Bitcoin’de 25 bin dolar hedefi yeniden gündeme geldi.

BITCOIN’DE 25 BİN DOLAR HEDEFİ YENİDEN GÜNDEMDE

Bitcoinde 25 Bin Dolar Hedefi Yeniden Gundemde

Bitcoin, son 24 saatlik süreçte yüzde 5’in üzerinde değer artışı kaydederek yeniden 20 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin ile birlikte altcoinler genelinde de yükselişler kaydedilirken, kripto para piyasasının toplam değeri de 1 trilyon dolar seviyesini aştı. Piyasaları rahatlatan bir toparlanmanın ardından 2 popüler analist, Bitcoin’e ilişkin beklenti ve tahminlerini paylaştı. Analistlerin açıklamalarıyla birlikte Bitcoin’de 25 bin dolar hedefi yeniden gündeme geldi.

2 ANALİSTTEN 2 KRİTİK AÇIKLAMA

Fairlead Strategies LLC’nin kurucusu Katie Stockton, Bloomberg’e yaptığı açıklamalarda, kısa vadeli göstergelerin, bu hafta Bitcoin’de daha fazla yükselişi işaret ediyor olabileceğini ifade etti. Ancak ünlü analist, söz konusu olası yükselişlerin kısa vadeli olabileceğini ve dolayısıyla riskin de devam ettiğini dile getirdi. Bir diğer yandan CoinShares’in araştırma direktörü James Butterfill de yatırımcıların kripto para ilgisinin “orta” seviyede olduğunu ve buna rağmen kurumsal ilgide artış olduğunu belirtti.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberde yer alan bilgi ve yorumlar, bahsi geçen kişilerin kişisel fikirlerini yansıtır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.