HaberlerTüm Haberler

Coinbase’den, GenTwo Digital ile Ortaklık

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Varlık tekliflerini oluşturmak için Coinbase ve GenTwo Digital arasındaki işbirliği ortaya çıktı.

Yakın tarihli bir duyuruda Coinbase, şirketin 950 pozisyonu yeniden yapılandıracağını ve ortadan kaldıracağını belirtti. Japonya kapatılacak ilk birimler arasında yer aldı. ABD merkezli kripto para borsası, operasyonlarını büyütmek için GenTwo Digital ile ortaklık kurdu.

Coinbase ile GenTwo Digital Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

Coinbase ile GenTwo Digital, profesyonel yatırımcıların yatırım yapabileceği dijital varlık yelpazesini genişletiyor.

Ortaklık, finansal aracıların AMC’ler gibi son teknoloji sertifikalar üretmesini ve Coinbase’in kripto para varlıklarını güvenilir finansal yatırım ürünlerinde (Varlık Yönetimi Sertifikaları) paketlemesini sağlıyor. Herhangi bir finansal aracı, Coinbase tarafından desteklenen beyaz etiketli yatırım ürünleri geliştirmek için GenTwo Digital ile çalışabilir.

Coinbase EMEA Kurumsal Satış Başkanı Guillaume Chatain, iş birliğini şu şekilde açıkladı:

İsviçre’deki herhangi bir yetkili finansal danışmanın ve finansal aracının kriptoya erişim sağlamasına olanak sağlamak için GenTwo ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yatırımcılar, Coinbase çok mekanlı yürütme platformu aracılığıyla yürütme hizmetlerinden yararlanacak ve varlıklar optimum güvenlik için ayrılmış soğuk cüzdanlarda 1:1 oranında tutulacak.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.