HaberlerBitcoin HaberleriKripto Para Birimleri

Dünya Havacılık Devi Emirates’in Bitcoin (BTC) Planı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Dünya havacılık devi Emirates’in bitcoin (BTC) planı. Investing.com – Dubai merkezli Emirates Airlines, kısa süre önce Bitcoin‘i bir ödeme yöntemi olarak kullanma planlarını açıkladı.

Emirates Operasyon Direktörü Adel Ahmed Al-Redha, Dubai’yi kripto endüstrisinin merkezi yapma hedeflerine uygun olarak Bitcoin almaya açık olduklarını belirtti. Adel Ahmed Al-Redha, müşterilerle daha hızlı ve daha esnek bir bağlantı geliştirmek için Blockchain, kripto para birimleri ve Metaverse gibi dijital teknolojilerin uygulandığını söyledi.

Travel Market medya konferansında Al-Redha, Bitcoin genişlemeleri dışında Blockchain üzerindeki uçuş kayıtlarını korumayı planladıklarını belirtti.

Emirates, Bitcoin dışında NFT ve Metaverse alanını da kullanmak istiyor

Emirates, Bitcoin ödeme seçeneğini etkinleştirme planlarına ek olarak, resmi web sitesinde NFT tahsilatları sunacağını açıkladı. Operasyon Direktörü, kripto projelerine ilişkin fizibilite değerlendirmelerinin halen devam ettiğini söyleyerek bu alanda hizmet verecek çalışanları işe almaya başladıklarını ima etti.

Şirket henüz Bitcoin’i kabul etmemiş olsa da Al-Redha, BAE’nin kripto dostu yaklaşımına atıfta bulunarak altyapı kurma konusunda diğer ülkelere göre daha iyi bir konumda olduklarını söylüyor.

Bu hafta kripto para piyasalarında yaşanan önemli kayıpların yanı sıra Bitcoin’in kabul edildiğine dair haberler de gelmeye devam ediyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.