Bitcoin Haberleri

FTX Token (FTT), yeniden atağa kalktı!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

FTX’in gündem olmasından dolayı inanılmaz bir hacim yakalayan FTX Token (FTT), kısa sürede yüzde 11’e yakın artış kaydetti. FTX’in piyasayı çalkalamasıyla birlikte yeniden ilgi odağı haline gelen FTT, sert fiyat hareketleriyle şaşırttı. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara sıçrama yapan popüler coin, yüzde 10,69’luk bir yükselişe imza attı. Pek çok spekülasyona rağmen yükseliş yönlü fiyat hareketi sergileyen FTT, yatırımcıları korkutmuyor da değil. İleriki süreçler için hala tehlike barındıran FTT’de teknik analiz neyi gösteriyor?

FTX Token (FTT) Grafik Değerlendirmesi

FTX’in gündeme oturmasından kaynaklı olarak volatil hareketlere başlayan FTT, düşüşlerinden daha çok yükselişleriyle ön plana çıkıyor. FTT, zaman zaman aşağı yönlü sert mumlar atsa da, daha sonrasında hacimli bir yükselişle yatırımcılarını heyecanlandırıyor. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara patlama yapan FTT, yüzde 11’e yakın bir performans ortaya koydu.

FTT’deki yukarı yönlü hareketin devam edebilmesi adına temel analiz tarafının olumlu ilerlemesi gerekiyor. Aksi takdirde teknik analiz tarafının pek bir önemi kalmayacaktır. İşlerin pozitif seyrettiği durumda ise hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 1,119 – 1,16 ve 1,209 dolardır. Geri çekilmelerde destek görevi görmesi beklenen seviyeler ise sırasıyla 1,035 – 0,96 ve 0,909 dolardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.