HaberlerKripto Para Birimleri

IOHK CEO’su Charles Hoskinson’dan Cardano Açıklaması!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

IOHK CEO’su Charles Hoskinson’dan cardano açıklaması. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun hiçbir sırrı olmadığını belirterek ADA’yı “Scam” olarak nitelendiren eleştirmenlere seslendi. UST “ölüm sarmalı” nedeniyle Terra ekosisteminin çöküşünün ardından kripto para birimleriyle ilgili endişeler artmıştı.

Cardano’nun ekosisteminin eksik olduğuna dair endişeler son zamanlarda su yüzüne çıktı. ADA ekosistemi yaklaşık 19.41 milyar dolar değerindeyken, DeFi ekosistemi 137 milyon doların üzerinde (yönetim varlıkları hariç) ve kötüleyenler Terra‘nın ekosisteminin zirvede 30 milyar doların üzerinde olduğunu iddia ediyor.

Charles Hoskinson, Cardano‘nun ekosistem genişlemesine önemli katkılar olarak kabul edilebilecek şeyleri şu şekilde açıklıyor: Yıllarca süren ilerleme, inşa etme ve devasa bir topluluk.”

Cardano şu anda 937 projede kullanılıyor. Cardano’da kısa süre önce 84 proje başlatılırken, toplam NFT projesi sayısı şu anda 5.549’a ulaştı. IOHK’nın en son verilerine göre Github connect bu hafta 2.609 kullanıcıya ulaşırken Cardano yerel tokenleri 4.7 milyona ulaştı.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’a göre Vasil Sert Çatal yolda. 29 Haziran’daki Vasil Sert Çatal ile Cardano ve akıllı sözleşme platformu Plutus, önemli geliştirmeler görecek. Bu amaçla IOHK, test ağının Mayıs ayı sonuna kadar faaliyete geçeceğini tahmin ediyor.

IOHK’ya göre, gelecek Vasil güncellemesi dört CIP içerecek: CIP-31 (Referans Girişleri), CIP-32 (Satır İçi Veri), CIP-33 (Referans Komut Dosyaları) ve CIP-40 (TeminatÇıktıları).

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.