HaberlerBitcoin HaberleriKripto Para Birimleri

Kripto Para Borsalarında Bitcoin Bakiyesi En Dip Seviyeye Geriledi!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto Para borsalarında Bitcoin bakiyesi en dip seviyeye geriledi. Olumlu veriler, en azından Bitcoin için gelmeye devam ediyor, kripto para piyasasının değeri hala 1 trilyon doların altında olmasına rağmen çoğu mücadele etmeye devam ediyor.

BTC Döviz Bakiyesi En Düşük Seviyede

Genel olarak, veriler, kripto para borsalarında Bitcoin dengesinde uzun vadeli bir düşüş olduğunu gösteriyor. Son verilere göre, borsalardaki BTC dengesi son üç yılın en düşük noktasında bulunuyor. Bu, her zamankinden daha fazla insanın Bitcoin’lerini satılmaması için borsalardan çektiğini ve ayrıca potansiyel bir boğa koşusuna hazırlandığını gösteriyor.

Zincir içi analitik tedarikçisi Glassnode, 26 Haziran itibariyle borsalardaki BTC bakiyesinin 2018’den bu yana en düşük noktasında olduğunu bildirdi. BTC 2.384.477’ye düştü.

Fwpdu0Oxkaejze6

Borsalarda Düşen Bitcoin Bakiyesi Ne Anlama Geliyor?

Borsalarda tutulan Bitcoin miktarındaki değişiklik, tipik olarak piyasa duyarlılığını yansıtır. Gerçekte, geçmişte borsaların cüzdanlarında tutulan BTC sayısı, Bitcoin fiyatı arttıkça azaldı.

Bunun nedeni, satın alma talebi yüksek olduğunda borsalardaki varlıkların genellikle azalmasıdır. Bu, yatırımcıların satmaktan çok satın alma arzusunun olduğunu gösterir. Ek olarak, HODL’ing’in aktif olduğunu ve olası bir boğa koşusu için muhtemel hazırlıkların devam ettiğini öne sürüyor. Borsaların Bitcoin bakiyelerinin aşağı yönlü seyrini sürdürmesinin bir sonucu olarak BTC fiyatında bir artış bekleniyor.

Ek olarak, geçen hafta borsalarda 2 milyar dolar değerinde büyük bir BTC çıkışı görüldü. Bu, borsalardaki Bitcoin dengesindeki düşüşün hala hızla ilerlediğini gösteriyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.