Bitcoin Haberleri

Milyarder Anthony Scaramucci’den Bitcoin Yorumu!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Skybridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, Nisan ayındaki yarılanma (halving) olayından sonra Bitcoin’in (BTC) değerinde önemli bir artış öngörüyor.

Scaramucci Yorumlarını Paylaştı!

Dünyaca ünlü yatırımcı ve Skybridge Capital’in kurucusu olan Anthony Scaramucci, Bitcoin’in değerinin Nisan ayındaki yarılanma olayından sonra önemli bir artış göstereceğini öngörüyor. Scaramucci, dinleyicilerini geçmiş Bitcoin yarılanma döngülerini incelemeye çağırarak tahminini Scott Melker podcast’inde açıkladı.

“Bitcoin’in yarılanma yaşadığı günü dörtle çarpın ve 18 ay sonra Bitcoin’in fiyatının bu olması oldukça ilginç.

Yarılanmada 35.000 dolarlık bir rakam kullanıyorum ve bu muhafazakar bir rakam… Diyelim ki Nisan ayında 50.000 dolardayız, o zaman 200.000 dolar olur. Diyelim ki 60.000 dolardayız, o zaman 240.000 dolar olacak.”

Scaramucci, tahmininde sabit bir yaklaşım benimseyerek 35.000 dolarlık bir rakam kullandı. Bu rakamı kullanarak, dolaşıma giren yeni Bitcoin’lerin sayısının azalması durumunda fiyatın en az 170.000 dolara yükseleceğini iddia ediyor. Örneğin, eğer Nisan ayında Bitcoin’in fiyatı 50.000 dolar seviyesinde ise, Scaramucci’ye göre fiyat 200.000 dolara çıkacak. Aynı şekilde, eğer Bitcoin’in fiyatı 60.000 dolar seviyesinde ise, fiyatın 240.000 dolara çıkacağını öngörüyor.

Milyarder Anthony Scaramucci'Den Bitcoin Yorumu!

Scaramucci Fink’i fikir değişikliğinden dolayı överek şunları söyledi:

“Larry’yi çok fazla takdir edeceğim, çünkü Larry Bitcoin konusunda gerçekten ödevini yaptı. Gururla Bitcoin’in berbat olduğunu söylemek ve 24 ay sonra ‘biliyor musunuz ben bunu yanlış anlamışım, BlackRock bunun bir parçası olmalı’ demek için çok akıllı bir lider olmak gerekir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.