Bitcoin Haberleri

Yerli analistten gelen BTC tahmini heyecanlandırdı: Hacimli kırılma gelirse 47 bin dolara gideriz!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para piyasasında bir yükseliş dalgasının başlayıp başlamayacağına ilişkin tartışmalar ve tahminler gündeme gelmeye devam ederken, Türk kripto para yatırımcılarının ilgi ile takip ettiği, “Pradator” takma ismini kullanan kripto para analisti Enes Turan, Twitter üzerinden Bitcoin hakkında yorumlarını paylaştı. Ünlü analist, bir süredir Bitcoin için 15 Ekim tarihinin dönüm noktası olduğunu söylüyordu ve yaptığı paylaşımda bir kez daha önümüzdeki haftaya dikkat çekti.

ANALİST YİNE 15 EKİM’İ İŞARET ETTİ

Yerli analist Pradator, bir süredir Bitcoin tahminlerinde 15 Ekim tarihine dikkat çekiyordu ve bu tarihin Bitcoin için bir dönüm noktası olacağını iddia ediyordu. Bitcoin ise analistin bu paylaşımı yaptığı sıralarda 18 bin 400 dolar desteğine tutunmayı başarmış şekilde, 20 bin doların altında işlem görüyordu. Ayıların satıcı baskısına karşı bir direnç gösteren ve büyük bir düşüş yaşamayan Bitcoin, kritik seviyelerini koruyor. Ünlü analist de buradan yola çıkarak, Bitcoin adına bir kırılma ihtimalini ortaya attı.

ANALİSTTEN 47 BİN DOLAR TAHMİNİ!

Analistten 47 Bin Dolar Tahmini

Analist, söz konusu paylaşımında, “Ağustos ayından beri Ekim ortasını işaret ediyorum. Kırılım zamanına iyice yaklaşıyoruz. 17 bin 700 dolar aşağısına inersek market derin reset yaşar, sallantı sürece devam ederiz. Eğer 25 bin 800 dolar hacimli şekilde yukarı kırılırsa 47 bin dolara kadar ralli görürüz. 10 gün içinde yön belli olur” dedi. Analiste göre Bitcoin fiyatı söz ettiği kritik seviyeyi hacimli biçimde yukarı yönlü kırarsa fiyatı 47 bin dolara kadar gidebilir.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberde yer alan açıklamalar ve yorumlar, bahsi geçen şahısların kişisel fikirleridir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.