Altcoin Haberleri

Danışmanlık şirketinden iddialı çıkış: Bu 2 altcoinin SHIB’i “cüce bırakma” potansiyeli var!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Kripto para piyasasının geçtiğimiz yıl en çok dikkat çeken varlıklarından biri haline gelen Shiba Inu (SHIB), her ne kadar 2 yıl önce tamamen şakayla piyasaya sürülmüş olsa da 2021 yılındaki değer artışlarıyla popüler hale geldi. Son dönemlerde yaşadığı düşüşlerle yatırımcılarına eskiyi aratan SHIB için birçok yatırımcı, gelecekte yükselişlerin devam edeceğine inanıyor. Bir fiyat tahminine göre, ortalama SHIB sahibi varlığın fiyatının 2023 yılında 2 katına çıkmasını bekliyor. Ayrıca elde edilen analiz, SHIB topluluğunun 2025’e kadar fiyatın 4 katına çıkmasını beklediğini ortaya koyuyor.

SHIB TOPLULUĞU NE BEKLİYOR?

Shib Toplulugu Ne Bekliyor

Changelly borsası kullanıcılarının sohbet forumundaki paylaşımların analizine dayandırılan söz konusu SHIB tahminleri uzman görüşü barındırmıyor ancak SHIB topluluğunun nabzını ölçüyor. Danışmanlık firması Motley Fool, SHIB’in yanı sıra bu noktada 2 farklı altcoine odaklanıyor. Firma, Algorand (ALGO) ve Polkodot’un (DOT), gelecekte SHIB’i “cüce bırakma” potansiyeli taşıdığını iddia ediyor.

ALGORAND İŞLEVİ NEDİR?

Algorand Islevi Nedir

Algorand (ALGO), Ethereum’a benzeyen merkezi olmayan bir akıllı sözleşme platformu olarak işlem görüyor. Bir blok zinciri ağı olan Algorand düşük işlem ücreti ve hızlı işlemleriyle öne çıkıyor. Ethereum’daki işlem ücretlerinden neredeyse bin kat daha ucuz ücret sunan ALGO, Merge sonrasında da dikkat çekmeyi başardı.

POLKADOT İŞLEVİ NEDİR?

Öte yandan akıllı sözleşmelere ve dijital işlemlere farklı bir işlevsellik getiren Polkadot (DOT) ise bu işlevlerde en iyisi olmak yerine, işlevleri birbirine bağlamayı amaçlıyor. Böylece Polkadot, geliştiricilerine göre her altcoin niteliğinin en iyi özelliklerinden yararlanabiliyor.

Coinnewstr yatırım tavsiyesi vermez. Haberde yer alan bilgi ve yorumlar, bahsi geçen şirketlerin ve kişilerin kişisel görüşlerini yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.