HaberlerNFT Haberleri

Garanti BBVA, Caz Müzik Seven Müşterilerine NFT Kazanma Şansı Sunuyor!

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Garanti BBVA, caz müzik seven müşterilerine NFT kazanma şansı sunuyor. Garanti BBVA, KSV tarafından yürütülen İstanbul Caz Festivali’ne 25 yıldır destek veriyor.

Garanti BBVA müşterileri, bu yıl 25 Haziran-7 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan İstanbul Caz Festivali kapsamında NFT kazanma fırsatı buluyor. Banka, festivalin 25. yıl desteği kutlaması kapsamında, önceki festival afişlerinden oluşan 25 parçalık NFT Koleksiyonunu hediye edecek.

Favori caz müzisyeniniz kim, NFT kazanmak isteyen banka müşterileri, Garanti BBVA mobil uygulamasında akıllı asistan UGI’ye  “Caz NFT” yazarak, asistanın sorduğu “Biz bu yıl festivalde ‘caz da seni seviyor’ dedik, peki senin en sevdiğin caz sanatçısı kim?” sorusuna yanıt vererek yarışmaya dahil olabilir. NFT sahiplerini belirlemek için soruyu yanıtlayan kişiler çekiliş ile seçilecektir. NFT’ler, NFT kazananları tarafından Metamask veya OpenSea’de görüntülenecek.

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

25 yıldır İstanbul Caz Festivali’ne verdiğimiz desteği ilk günkü heyecan ve coşkuyla sürdürürken bu yıla özel hayata geçirdiğimiz “Caz Dolu 25 Yıl” NFT koleksiyonu projesiyle NFT dünyasına da giriş yapıyoruz. İstanbul Caz Festivali’nin, geçmiş yıllarda tasarlanan festival afişlerinden oluşan NFT Koleksiyonu’nun dijital sanat dünyasının bir parçası haline gelmesini sağladığımız için de ayrıca mutluyuz. Garanti BBVA olarak, NFT’lerin yanı sıra metaverse dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Uzun yıllardır dijital platformlarda sunduğumuz hayatı kolaylaştıran ve kişiselleştirilmiş müşteri deneyimini önümüzdeki dönemde metaverse evreninde de daha zenginleştirilmiş şekilde sürdürmeyi amaçlıyoruz ve stratejilerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Metaverse evrenine taşınacak bankacılık deneyiminin tüketici etkileşimini farklı bir boyuta taşıyacağına inanıyor, geleceğin hizmet modeli üzerine çalışmaya devam ediyoruz.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.