Haberler

FTX TR Son Dakika Duyurusu! Bakiyeler TL Karşılığı Verilecek

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Likidite krizi yaşayan FTX borsasının soruna bir türlü çözüm bulamaması piyasadaki korku ve endişeli ortamı büyütüyor. Son olarak dev kripto para borsası Binance’in FTX’i satın alma planından vazgeçtiğini açıklaması Bitcoin ve altcoinlerde büyük düşüş yarattı. Bitcoin fiyatındaki gerilemeyi takip eden yatırımcılar bir yandan da FTX borsasından gelecek açıklamalara odaklandı. FTX Global, likidite krizini öne sürerek yatırımcıların para çekme işlemlerini askıya almıştı. Benzer bir hamle borsanın Türkiye kolu FTX TR’den gelmişti. FTX TR resmi Twitter hesabından yapılan duyuru yatırımcılara rahat bir nefes aldırdı.

FTX TR Kullanıcı Bakiyelerini Verecek

Original

FTX TR, kullanıcı fonlarının güvence altına alındığını açıklayan paylaşımıyla gündeme geldi. Daha önceden 50 bin TL ile sınırlandırılan çekimler hakkında yeni açıklama yapıldı: “FTX TR kullanıcılarının Türk Lirası bakiyelerini çekebilmeleri için bugün Türk Lirası çekim limitlerini arttırmayı hedefliyoruz. Yeni arttırılmış limitleri gün içinde duyuruyor olacağız. Bu süreçte FTX TR’de bakiyesi bulunan tüm kullanıcıların bakiyelerinin Türk Lirası karşılığını ileteceğiz.”

Çekim Limitleri Kademeli Olarak Artacak

Yerli kripto para yatırımcılarını yakından ilgilendiren bu duyuru, FTX kullanıcılarının yüzünü güldürmeye yetti. Bir süredir endişeli bekleyişte olan FTX müşterileri için yapılan açıklamda şu ifadeler yer aldı: “FTX TR ekibi kullanıcıların FTX TR bakiyelerinin korunması için gerekli tedbirleri aldı. FTX TR olarak FTX TR’de bakiyesi bulunan tüm kullanıcıların bakiyelerinin Türk Lirası karşılığını ileteceğiz. Kademeli olarak çekim limitlerini düzenli olarak arttıracağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.