Analiz

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Majör Altcoin Fiyatlarında Son Durum

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Lider kripto para birimi Bitcoin, Ethereum ve bazı altcoinler, Asya işlem saatlerinde yükseliş görüntüsü verdi. İşte Bitcoin ve diğer altcoinlerde son durum…

Bitcoin, Stabil Bir Görüntü Veriyor!

Lider kripto Bitcoin‘in bugünkü fiyat hareketleri, 2 Kasım’da 64.270 dolarlık yerel tepeye ulaştıktan sonra bir numaralı kripto para için büyük ölçüde daha düşük fiyatların olduğu üç günlük dönemi takip ediyor. Fiyat o zamandan bu yana kabaca %5’lik bir düşüşle saatler 61.790 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin kısa vadede yükselişe geçerse, birçok durumda güçlü bir direnç olarak hareket eden 62.400 dolar seviyesinin izlenmesi gerekiyor. Benzer şekilde geçtiğimiz günlerde yükseliş girişimlerini durduran 63.600 dolar seviyesi de önemli bir dirençtir.

Desteklere gelince, dünkü işlem gününün dip seviyesi olan 60.700 dolar ilk destektir.

Ethereum Yükseliş Eğilimini Devam Ettiriyor!

Lider altlcoin Ethereum, 4.600 dolar seviyesinin üzerinde kalamadı ve şu anda 4.530 dolar civarında işlem görüyor. Günlük bazda ETH‘nin Eylül ayında başlayan son yükseliş trendi hala sağlam.

Aşağı yönde, dün bu seviyeden sıçramanın da gösterdiği üzere 4.440 dolar önemli bir destek seviyesidir. 4.570 doların üzerinde bir hamle, daha fazla alımı tetikleyebilir ve fiyat 4.665 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselebilir.

ADA, BNB, SOL, SHIB ve XRP Fiyatlarında Son Durum

Cardano (ADA) Çarşamba günü 2.12 dolar seviyesinde ret gördü ve şu anda 1.97 dolardan işlem görüyor. 2.14 doların üzerinde bir hamle daha fazla alımı tetikleyebilirken, 1.92 doların altında bir hamle ise ayıların kontrolü ele aldığının göstergesi olacaktır.

Solana (SOL), haftanın ilk günlerinde güçlü performans gösterdikten sonra bugün gün boyunca kısmen zayıfladı. Coin şu anda 233 dolarlık destek bölgesini test ediyor ve bu seviyenin altında bir kırılma, daha fazla satışı tetikleyebilir. Yukarı yönde ise 248 doların üzerinde bir hamle, coin’in güçlendiğinin belirtisi olarak kabul edilebilir.

Binance coin (BNB), 1 saatlik grafikte yükselişe eğilimli görünüyor. Coin için bir sonraki önemli direnç Mayıs aındaki 691 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesiyken, 540 dolarda kısa vadeli destek bulunabilir. Yazı kaleme alınırken. BNB 601 dolardan işlem görüyor.

Shiba İnu (SHIB), geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra hala mücadele ediyor. Meme coin bugün biraz yükseliş ivmesi gördü. 0.00005820 dolar civarında direnç bulunurken 0.00004300 dolar civarında destek bulunabilir. SHIB şu anda 0.00005553 dolardan işlem görüyor.

XRP şu anda 1.16 dolardaki desteği kırma sürecinde olup, gün boyunca düştükten sonra şu anda 1.15 dolarda işlem görüyor. Destek kırılırsa 1.12 dolar ile 1.13 dolar bölgesi destek için izlenebilir. Yukarı yönde, dünkü 1.26 dolarlık tepe civarında direnç bulunuyor.

Diğer Altcoinlerin Piyasası

Altcoinlerin bugünkü hareketlerine gelince, crypto.com coin (CRO) ve web 3.0 odaklı projelerden Privapp Network (bPRIVA) sırasıya %35.5 ve %11’lik 24 saatlik güçlü kazançlarıyla öne çıkıyor.

Son dakika Kripto para gelişmelerinden anında haberdar olmak için  TwitterTelegram , İnstagram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.